Olomoučtí házenkáři prohráli podruhé v řadě

Po prvním prohraném zápase v sezóně ve Velkém Meziříčí, chtěli muži STM Olomouc navázat na vítěznou sérii v zápase proti Sokolu Prostějov. Bohužel jak už to bývá v derby, utkání se favoritu hrubě nepovedlo a poprvé v sezóně prohrál i na domácí palubovce.

Vstup do utkání se družstvu povedl, rychle vedl 5:1, pak se ovšem brankostroj zadrhl a začalo obrovské trápení. Soupeř vycítil šanci, zjistil, že se proti hráčům Olomouce dá v pohodě hrát a rychle vyrovnal. Pak začala přetahovaná o každý míč, ale bylo vidět, že kluků z Prostějova se více chce, družstvo žilo každým vstřeleným gólem, každým úspěšným zákrokem brankáře.

Domácí střelci se zápasem doslova protrápili, na každý vstřelený gól se strašně moc nadřeli, neproměnili jsme tři 7 metrové hody, udělali z brankáře soupeře hrdinu zápasu, v obraně nefungovala spolupráce a ostrostřelci Kosina s Kozlovským z Prostějova si otevřeli střelnici.

Zápas se také nepovedl rozhodčím a dohrával se v zbytečně vyhrocené atmosféře. Je nutné na tento zápas rychle zapomenout a vrátit se ke hře, kterou jsme se prezentovali celý podzim a začátek jarní části sezóny. Ve hře je ještě 10 bodů a je nutné začít opět bodovat.

TJ STM Olomouc – Sokol II.Prostějov 28: 29 (13:13)

Sestava a branky: Malínek M., Provaz J. – Eger L. 4, Minář V. 2, Škůrek M., Hynek M. 2, Tydlačka J. 4, Mazáč P. 5, Lerch P., Fedák J. 1 , Sekerka T. 2, Jindra P. 4, Kubáček M. 4

Okomentuj jako první článek "Olomoučtí házenkáři prohráli podruhé v řadě"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..