Olomoučtí házenkáři promarnili v Prostějově luxusní náskok

K dalšímu zápasu druholigové scény zavítali házenkáři STM Olomouc k nejbližšímu soupeři a to do Prostějova. Nepřítomnost střelce domácích Kosiny zvyšovala šance na hostů úspěch. Z počátku utkání pokryli dalšího střelce Kozlovského, chodili do rychlých protiútoků, v útoku si vytvářeli šance, které proměňovali a tak poměrně lehce v průběhu prvního poločasu vedli i o 8 branek.

Poté přišla desetiminutovka, která domácí vrátila do zápasu a konec první půle odehrávala Olomouc v křeči, ale i přesto stále vedla o čtyři branky. Po změně stran se opakoval podobný scénář, kdy ve 36. minutě vedli olomoučtí 13:22. V tomto okamžiku nastal zkrat, který se málokdy vidí. Nedůraz v obraně, chyby v útoku a nepomohl ani oddechový čas. Domácí vycítili šanci a začali rychle dotahovat.

V 52. minutě bylo vyrovnáno na 24:24.  Pro hosty to byla tragická pasáž, kdy dali pouze dva góly. Poté už to byla přetahovaná o každou branku. Zápas nakonec skončil remízou, která je pro Olomouc jednoznačně ztrátou bodu.

Sokol II. Prostějov – TJ STM Olomouc 28: 28 (13:17)

Sestava a branky: Malínek M., Novotný P. – Minář V., Hynek M. 2, Svoboda J., Tydlačka J. 10/2, Mazáč P. 2, Lerch P. 2, Sekerka T., Vaverka M. 7, Slovák T. , Hruda J. 1, Kubáček M. 4

Okomentuj jako první článek "Olomoučtí házenkáři promarnili v Prostějově luxusní náskok"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..