Olomoučtí hokejisté půjdou na pivo s fanoušky

Vše, co se točí kolem olomouckého hokejového týmu, mohou se svými hráči probrat u piva fanoušci Mory. Ve čtvrtek v 18. hodin totiž dorazí do Radegastovny na Jánského ulici hráči Tomáš Zbořil, Jakub Bartoň a Dalibor Sedlář. Hráči si během hokejového večera vyzkouší načepovat piva Radegast, která roznesou fanouškům.

„Setkání hráčů s fanoušky u piva, které děláme v rámci konceptu Radegast fandí moravskému hokeji, doprovází výborná atmosféra. Fanoušci se navíc dozví spoustu zajímavých věcí, které se k nim obvykle jinak nedostanou,“ uvedl hlavní přínos setkání manažer značky Radegast Pavel Kmínek.

Každý fanoušek, který na setkání s hráči dorazí, získá zdarma speciální kartu s fotografií týmu a výčtem největších úspěchů. Tu si může nechat na místě podepsat. Hokejové ceny od klubu HC Olomouc a Radegastu bude možné vyhrát v některé ze soutěží.

„V loňské sezoně jsme se s fanoušky u piva také sešli a byl to opravdu výjimečný večer. Všichni jsme se výborně bavili a u piva probrali hokej ze všech stran. Proto zvu všechny naše fanoušky i letos. Určitě nebudou litovat,“ lákal fanoušky obránce Kohoutů Jakub Bartoň.

Okomentuj jako první článek "Olomoučtí hokejisté půjdou na pivo s fanoušky"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..