Poslední jarní Kondiční běžecké testy ve Smetanových sadech doplní dětský běh

Jarní část Kondičních běžeckých testů, které v olomouckých Smetanových sadech pořádá TJ Liga stovkařů Olomouc, se uzavře tento čtvrtek. Letošní šestý díl nesoutěžního běhání určeného rekreačním i výkonnostním běžcům doplní stejně jako vloni Dětský běh s Ligou stovkařů. Nejmenší i trochu odrostlejší atleti si na Rudolfově aleji mohou vyzkoušet tratě 100, 300, 1000 i 3000 metrů. V cíli pak na všechny čeká diplom, sladká odměna a na ty nejrychlejší také medaile.

Kondiční běžecké testy vloni obnovila Liga stovkařů Olomouc po vzoru stejnojmenných, velmi populárních běžeckých setkání z osmdesátých a devadesátých let. Jejich účastníci se mohou co čtrnáct dní těšit na nesoutěžní běhy na 1000 až 3000 metrů (pro děti na 100 a 300 metrů) na změřených tratích v Rudolfově aleji Smetanových sadů. Letos se koná celkem jedenáct dílů Kondičních běžeckých testů, obvykle v tradičním čtvrtečním termínu, dvakrát však kvůli kolizi s jinou akcí i ve středu. Účast je opět bezplatná, stačí jen přijít a zapojit se. Na všechny běžce čeká drobná sladká pozornost připravená ve spolupráci s Café Restaurantem Fontána, zájemci si mohou nechat zapsat svůj výkon do kartiček.

Poslední Kondiční běžecké testy první poloviny letošního roku začnou společně s Dětským během s Ligou stovkařů ve čtvrtek 26. června v 16:30 hodin prezentací u hudebního altánku ve Smetanových sadech. První děti vyrazí na trať v 17 hodin, tříkilometrové běhy pro dospělé startují v 17:30 a 18 hodin.

Podzimní část Kondičních běžeckých testů bude zahájena ve čtvrtek 4. září.

Okomentuj jako první článek "Poslední jarní Kondiční běžecké testy ve Smetanových sadech doplní dětský běh"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..