Překvapení se nekonalo. Manuli berou body

O víkendu se hrály dva zápasy Olomoucké okresní hokejbalové ligy. Gladiators rozstříleli Horku 13:4. Jako první byl však na pořadu duel mezi Orly a týmem Manuli 3:6.

Dorostenci, povzbuzení sobotní výhrou v národní lize, nastoupili s velkým nasazením a po celou první třetinu tahali za delší konec provazu, když Manuli se dostali pouze do náznaků šancí. Orlů bylo plné hřiště, během první část dokázali dvakrát skórovat díky Čepovi a Jemelkovi. Vypadlo to, že se zrodí první jarní překvapení.

Ve druhé třetině hry se však začaly projevovat zkušenosti hráčů Manuli a u Orlů naopak únava z předešlého dne. Dorostenci přenechali taktovku soupeři a to je stálo vedení. Nejprve na 2:1 snížil Duša. O necelé tři minuty později srovnal Glogar a za další dvě minuty strhl vedení na stranu Manuli Petr Novák.

Při následné přesilovce Orlů sice ještě dokázal srovnat Halas, to však bylo vše a dál se z branek radovali jen Manuli, když je těsně před koncem třetiny poslal do vedení Komínek.

V úvodu třetí části Manuli zvýšili svůj náskok na 3:6, pak však polevili a Orli se dokázali do několika vyložených šancí, při kterých však dva osamocení hráči nedokázali překonat brankáře hostí. Ani další výpady Orlů vinou zbrklosti při rozehrávce a zakončení neskončili brankou, proto se z konečné výhry radují Manuli.

HBC Orli – HBC Manuli 3:6 (2:0, 1:4, 0:3)

Branky a nahrávky: Čep (Hložek, Rýpar), 11. Jemelka (Zdařil), 29. Halas (Tichý) – 17. Duša (Komínek), 20. Glogar (Duša, Komínek), 22. Novák (Glogar), 30. Komínek (Moser), 31. Willmann (Novák), 33. Glogar (Moser, Komínek). Rozhodčí: Popelka, Pelíšek.

Gladiators rozstříleli Horku

Druhé utkání se proměnilo v exhibici Gladiátorů, kteří nasázeli Satanům třináct gólů.

HBC Gladiators – HBC Satans Horka 13:4 (3:0, 4:2, 6:2)

Branky a nahrávky: 4. Fňukal (Pelíšek), 10. Pelíšek (Charvát), 13. Švestka (Tököly), 21. Švestka (Pelíšek), 23. Pelíšek (Šurkal), 24. Rašťák (Mikulík, Tököly), 29. Kryl (Tököly), 35. Švestka (Mikulík, Charvát), 42. Suchý (Fňukal), 43. Vlček (Kryl), 44. Rašťák (Vlček). 44. Mikulík, 44. Kryl (Vlček, Tököly) – 16. Havránek, (Foltýn, Okleštěk), 25. Havránek, 33. Havránek (Blaženec), 39. Foltýn (Brauner). Rozhodčí: Halas, Sekanina.

Okomentuj jako první článek "Překvapení se nekonalo. Manuli berou body"