Přerov doma poprvé padl

Jakub Herman (vpravo)

FOTOGALERIE – Přerovští hokejisté prohráli v 21. kole Chance ligy na svém ledě s Jihlavou 1:2. Rozhodla o tom první třetina, ve které Zubři dostali obě branky. Jejich jediný gól dal v 31. minutě Novák. Pro Přerov to byla první prohra na domácím stadionu.

„První třetina byla absolutně bez pohybu i bez všeho hokejového. Po přestávce se to markantně zlepšilo. Vytvářeli jsme si šance, ale ty jsme bohužel neproměňovali. Jihlava bere za první část zasloužené tři body,“ řekl pro přerovský klubový web asistent trenéra Jakub Grof.

HC Zubr Přerov – HC Dukla Jihlava 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 31. Novák (Kubeš, Pšurný) – 14. Houška (Skořepa), 20. Štochl (Fronk, Houška). Rozhodčí: Bejček, Marek – Otáhal, Roischel. Vyloučení: 2:5. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 1002.

Přerov: Petrásek (21. Postava) – Krenželok, Černý, Hrabal, Kubeš, Krisl, Ševčík, Hrdinka – Sebera, Pšurný, Süss – Jakub Svoboda, Herman, Jan Svoboda – Indrák, Kratochvil, Doležal – Novák, Dvořák, M. Svoboda. Trenér: Vladimír Kočara.

Jihlava: Wolf – Zeleňák, Bilčík, Eliáš, Mareš, Niko, Kowalczyk, Štochl – Fronk, Lichanec, Zadražil – Illéš, Skořepa, Seman – Brož, Juda, Cachnín – Houška. Trenér: Viktor Ujčík.

Okomentuj jako první článek "Přerov doma poprvé padl"