Přerov podlehl Slavii

Hokejisté Přerova nenavázali na své předchozí domácí výkony a ve 20. kole nadstavby prohráli se Slavií Praha v prodloužení 2:3.

V utkání dlouho nepadl gól. Skóre se poprvé měnilo až ve 49. minutě, kdy poslal Zubry do vedení Forman. Uplynula pouhá minuta a bylo opět srovnáno, prosadil se Šmerha. Po gólu Kuťáka z 56. minutě už hosté vedli.

Domácí zabojovali a dokázali 92 sekund před koncem normální hrací doby vyrovnat. Více než bod však ze zápasu nezískali, protože v prodloužení inkasovali z hole Šmerhy.

Přerov – Slavia Praha 2:3 v prodl. (0:0, 0:0, 2:2 – 0:1)

Branky: 49. L. Forman, 59. R. Pšurný – 50. a 63. Šmerha, 56. Kuťák. Rozhodčí: Obadal, Koziol – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0. Diváci: 1449.

Přerov: Petrásek – Kubeš, Krisl, Bodák, Zbořil, Weinhold, Forman – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Berger, Hejcman, Číp – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Süss, Moučka, Dvořák – Svoboda. Trenér: Vladimír Kočara.

Slavia: Michajlov – Novák, Hejda, Veber, Hořava, Barák, Ryzák, Valík – Šmerha, Kuťák, Ondráček – Bílek, Vrdlovec, J. Doležal – Jelínek, Všetečka, Vlček – Šteiner, Kohút, Kubica. Trenér: Miloš Říha.

Okomentuj jako první článek "Přerov podlehl Slavii"