Přikryl ukázal svůj talent a je o něj zájem ve světě

Tomáš Přikryl na sebe výrazně upozorňuje na evropském fotbalovém šampionátu hráčů do devatenácti let. Ve třech zápasech dokázal dát dva góly a hlavně ten proti Řecku byl výstavní. Jeho výkony neušly pozornosti skautů z nejrůznějších celků. O hráče Sigmy je najednou zájem, odejit z Hané by však v tomto přestupním období neměl.

„Hned v průběhu utkání proti Řecku, kdy dal gól, jsem dostal několik sms zpráv, na které jsem uctivě odpovídal, že jde o náš talent, který si podržíme. Manažeři Přikryla znají. Měli ho však zařazeného na jiném postu. Až teď získává jakoby lepší body v hodnocení, což je samozřejmě dobře i pro nás, protože má vyšší cenu,“ řekl předseda představenstva SK Sigma Olomouc Josef Lébr.

Devatenáctiletý univerzál má na svém kontě zatím sedmnáct ligových startů, ve kterých dal tři branky. Většinou chodil do zápasů jako střídající hráč. „Předpokládáme, že bude zasahovat výrazněji. Když se podíváte na utkání devatenáctek na Euru, tak jeden zápas zazáří jeden hráč a pak má dvě utkání slabší. U těchto mladých fotbalistů není výkonnost stabilní,“ uvedl trenér Sigmy Olomouc Zdeněk Psotka.

Kam dál: Další brankář do Sigmy nepřijde. Stávající trio má důvěru

Parádní gól, který dal Přikryl proti Řecku

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Přikryl ukázal svůj talent a je o něj zájem ve světě"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..