PŘÍMÝ PŘENOS: Přerov proti Sokolovu

Fans PřerovaPřerovští fanoušci.

Pomyslný poslední krok zbývá udělat hokejistům Přerova. Dnes večer je čeká poslední zápas v kvalifikaci o první ligu. V případě jakéhokoli vítězství se po sedmnácti letech vrátí do této soutěže. Lepší tečku za povedenou sezonou by si jejich fanoušci nemohli přát.

Stejně jako předchozí duely, tak i tento máte možnost sledovat pomocí streamu Přerovské internetové televize (PiTv). Utkání má začátek v 18 hodin. Přímý přenos na Youtube začíná o pět minut dřív.
Domácí ale nečeká vůbec snadná práce, protože mladý tým ze Sokolova má také smělé plány a pokukuje po vyšší soutěži.

Přerov má svému soupeři co vracet. V prvním vzájemném utkání totiž prohrál v Sokolově 1:2. Ve dvou dalších kvalifikačních utkáních však Zubři přemožitele nenašli a tak mají výbornou výchozí pozici. V tabulce tří týmů jsou na prvním místě a mají skóre 9:5. Jejich dva rivalové jsou srovnání na třech bodech, čeká je ovšem ještě vzájemný duel. Ten jen na programu v pondělí. Pokud dnes Přerov získá dva nebo tři body, tak by však šlo už jen o pouhou formalitu.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "PŘÍMÝ PŘENOS: Přerov proti Sokolovu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..