PS Beton udolal Horku

Sokolka Horka – PS Beton 6:10 (4:3)

Hráči obou celků byli útočně naladěni a celé utkání se bylo nač dívat. Až do stavu 4:5 se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, když domácí vedli 1:0 a 4:3, hosté 1:2, 2:3. O vítězi rozhodly až poslední tři minuty utkání, ve kterých hosté zaznamenali tři branky. Když osm minut před koncem zvyšoval Stehlík krásnou brankou v pádu a z voleje na 4:7 zdálo se, že je rozhodnuto, ale domácí ještě zabrali a brankami Pirkla a Havlíčka se vrátili do utkání. Definitivu tak určily zmíněné poslední tři minuty, ve kterých skóroval potřetí v utkání Tvardík a dvakrát Křižan.

Branky: Pirkl 3, Drozd 2, Havlíček – Křižan 3, Tvardík 3, Ministr 2, Jorda, Stehlík.