Psotka: Pokusíme se rychle zapomenout

Fotbalisté Sigmy se musí rychle otřepat z rány, kterou dostali ve středu. Na dosah měli trofej pro vítěze poháru, ale selhali v penaltovém rozstřelu. V sobotu je čeká poslední kolo Gambrinus ligy. Proti mistrovské Plzni chtějí uhájit pozici v tabulce. „Všichni víme, že hrajeme o čtvrté místo. Přijede soupeř, který má velkou kvalitu,“ říká trenér SK Sigmy Olomouc Zdeněk Psotka. Utkání začíná v 17.30.

„Pokusíme se rychle zapomenout. Chceme potvrdit výkonnost a hrát tak, abychom poslední zápas sezony zvládli. Věřím, že přijde spousta fanoušků,“ pokračuje Psotka.

Hanáci měli jen málo času připravit se na poslední zápas sezony. „Říkal jsem hráčům, že časem se jim to v hlavách možná rozleží. Ale lékem je to, že se hned hraje další utkání a nebudou mít čas na chmurné myšlenky,“ uvádí trenér.

Olomouci se na jaře v lize nedaří. V posledních deseti kolech pouze dvakrát vyhrála. Hra nového českého mistra jí však sedí, protože v posledních třech ligových duelech Plzeň na domácím stadionu vždy porazila. „Oni se snaží vždycky hrát fotbal a vzájemné zápasy bývají atraktivní. Doufám, že tomu bude tak i v sobotu,“ doplňuje Psotka.

Kromě Michala Vepřeka, který má stop za osm žlutých karet, jsou všichni k dispozici.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Psotka: Pokusíme se rychle zapomenout"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..