Radek Meidl, šťastný střelec bez zubu a se čtyřmi stehy

Mora ukončila základní část první hokejové ligy úspěšně. Porazila doma Litoměřice 4:1. Dvěma trefami jí k tomu pomohl navrátilec Radek Meidl, který převážnou část sezony strávil v druholigovém Prostějově.

Nemuselo však zůstat pouze u dvou zářezů. „Gólů jsem mohl dát víc. Dva ale pro začátek stačí,“ smál se Meidl, který si spolupráci ve čtvrtém útoku Kohoutů chválil. „S Řípou a Pekrem nám to jde. Rozuměli jsme si už v přípravě. Proti Litoměřicím jsme se drželi pořád na puku a hráli často u nich.“

Nechybělo ale mnoho a do listiny střelců se vůbec nezapsal. Po zásahu kotoučem totiž musel na šití a dohrával s košíkem. „Říkali mi, ať se na to vykašlu, ale já chtěl dohrát. Není to nic tak hrozného. Mám čtyři stehy a přišel jsem o zub. Kousl jsem se a zvládl jsem to,“ říkal Meidl.

A co se vlastně vytáhlému útočníkovi stalo? „Byl odražený puk. Já jsem to nevěděl a díval se na dorážku. A puk mě nešťastně trefil,“ vrátil se k inkriminovanému okamžiku.

Svým výkonem si hodně řekl základní sestavu v dresu Hanáku. Kde však bude pokračovat sám neví. „Netuším jak se domluví kluby mezi sebou, ale po Vánocích by tady měl asi zůstat.“

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Radek Meidl, šťastný střelec bez zubu a se čtyřmi stehy"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..