Rezerva Masajů jde do čela skupiny A

Sobotní program „Zimní futsalové ligy“ obstaraly celky ze skupiny „A“. Dosažené výsledky dokonale zamíchaly tabulkou. Kromě posledního FC Denilson nezůstal kámen na kameni.

Lůzři – Aston Pila 98 3:5 (2:2) (Foto ZDE)

V úvodu sobotního programu měl prvoligový celek Aston Pila 98 nemálo starostí. Domácí totiž brankou Kubáčka vedli 1:0 a dokázali reagovat i na dvě branky Švestky, když druhou brankou Kubáčka a gólem Krumpolce šli podruhé v utkání do vedení. O druhém turnajovém vítězství hostů nakonec rozhodly dvě branky Marka Vystrčila. Branky: Kubáček 2, Krumpolec – Marek Vystrčil 2, Švestka, Veselský, Laštůvka.

FC Denilson Olomouc – KSN Masajové „B“ 2:8 (1:5) (Foto ZDE)

K výraznému vítězství rezervy slavonínských Masajů výrazně přispěl hattrickem Majzlík, dvakrát se trefil Sedlář i Muchka, konečnou podobu zařídil v závěru utkání Lojka. Za FC Denilson snižoval poprvé za stavu 0:4 Strážnický, podruhé za stavu 1:6 Doležel. Branky: Stražnický, Doležel – Majzlík 3, Muchka 2, Sedlář 2, Lojka.

Sekond Wave – Rychlá Rota 4:3 (3:1)

Dva rychlé góly Jiřího Pospíšila hosty dost překvapil, ale reagovat dokázali až na třetí gól v jejich síti z kopačky Martina Pospíšila střelou Strážnického. Po přestávce zvyšoval J. Pospíšil na 4:1 a teprve v závěru, po třetím kole vedoucí Rychlá Rota přitlačila, brankami Macka a Janků stáhla skóre na rozdíl jedné branky, ale na body dosáhnout nedokázala. Branky: J. Pospíšil 3, M. Pospíšil – Strážnický, Macek, Janků.

Galatasaray – KSN Masajové „A“ 2:4 (1:2)

Slavonínští Masajové se ujali vedení brankou Hammera, další gól přidal Vrzal. Výsledek poločasu upravil Gehr. Na začátku druhého poločasu domácí vyrovnali Hovorkou, ale Masajové byli přece jen úspěšnější. Pomohl jim vlastenec, když Hammerovu střelu usměrnila domácí obrana do vlastní sítě a jistotu tří bodů zařídil Marek Polák. Branky: Gehr, Hovorka – Vrzal, Hamer, Polák, vlastní.

Nový Svět – STEP STYLE 2:2 (1:1)

První branku utkání dali borci Nového Světa z pokutového kopu. Úspěšným střelcem byl Kubes. Slavonínský Step Style vyrovnal v první půli Mikušem. Po přestávce šli do vedení hosté brankou Semjona, ale na tři body nedosáhli. Plichtu v závěru zařídil Fiala. Branky: Kubes, Fiala – Mikuš, Semjon.

FOFO Tribuna – United Players 3:3 (3:0)

Také poslední sobotní utkání skončilo nerozhodně, byť to po prvním poločase vypadalo na jednoznačné vítězství domácích. Ti totiž vedli 3:0 dvěma brankami Hojgra a gólem Drápa. Jasné vedení domácí borce poněkud ukolébalo. Dále se tlačili do útoku a hosté dokonale využívali díry v obraně a stav srovnali. Branky: Hojgr 2, Dráp – Filip, Ponížil, Stránský.

Autor: (bin)