Rezerva Sigmy remizovala s Holicí

Olomoucké derby nemělo vítěze. V jedenáctém kole Moravskoslezské ligy totiž béčko Sigmy hrálo s HFK Olomouc nerozhodně 2:2.

Holičtí po šestnácti minutách vedli již o dvě branky. O svůj nadějný náskok však přišli. Nejprve před koncem první půle snížil Vavřík. Stejný hráč potom v 70. minutě zařídil dělbu bodů. „Soupeř už byl na lopatkách a my jsme ho dvěma chybami postavili na nohy. Měli jsme šance, které musíme proměnit. V první půli jsme hráli výtečně, hlavně ten presink. Takový zápas musí skončit 1:3 nebo 1:4 a my se místo toho do konce klepeme, jestli náhodou něco nebude,“ řekl trenér HFK Oldřich Machala pro server sigmafotbal.cz.

SK Sigma Olomouc B – 1. HFK Olomouc 1:2 (1:2)

Branky: 39. a 70. Vavřík – 12. Ulma (vlastní), 16. Kocián. Rozhodčí: Plesar – Pochylý, Mikula. ŽK: Nepožitek – Bednář.

Olomouc B: Šustr – Hála, Koutný, Ulma, Machalický – Pančochář (63. Štětina), Nuc (88. Bernard), Nepožitek – Vavřík (77. Klesnil), Jerome, Přikryl. Trenér Václav Jílek.

HFK Olomouc: Šrom – Kopecký, Lukášek, Šimáček, Čoupek – Tögel (66. Čtvrtníček), Kovář, Bednář (87. Šimko), Kazár (80. Filipský) – Richter, Korčián. Trenér Oldřich Machala.

Okomentuj jako první článek "Rezerva Sigmy remizovala s Holicí"