Sázka kapitána Mory. Čištění tanků v pivovaru

Finále. To je cíl všech olomouckých hráčů i fanoušků před nadcházejícím prvoligovým play off. Kapitán Mory Jakub Bartoň ale bude mít na vytouženém postupu do finále dvojnásobný zájem. Uzavřel totiž tradiční sázku se zástupcem Radegastu Michalem Kučerou. Pokud by finále nevyšlo, vyrazí Bartoň čistit tanky do ležáckého sklepa pivovaru Radegast. V opačném případě se do čištění pustí i Kučera, ovšem v olomoucké kabině.

„Čištění tanků je tradiční práce prováděná ručně zkušenými pivovarníky, kteří je dokonale připraví pro zrání další várky. Je to tvrdá dřina, kterou ne každý zvládne,“ přiblížil případný úkol olomouckého kapitána manažer pivovaru Radegast Ivo Kaňák. Zároveň dodal, že bez pomoci se obránce Mory neobejde: „Tank musí být dokonale vyčištěný a k tomu je potřeba mít zkušenosti. Do tanku tak Jakuba doprovodí náš specialista.“

Jakub Bartoň má ovšem jasno. „Finále je v našich silách. V základní části jsme dokázali potrápit favority a věřím týmu, že mi pomůže tuto sázku vyhrát. Tentokrát už to musíme zlomit,“ narazil na skutečnost, že v posledních dvou letech jeho předchůdce sázku se zástupcem Radegastu prohrál.

Okomentuj jako první článek "Sázka kapitána Mory. Čištění tanků v pivovaru"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..