Sigma dostala napráskáno od Jihlavy

Pořádný výprask dostali fotbalisté Sigmy Olomouc v prvním osmifinálovém utkání národního poháru. Na domácím hřišti prohráli 0:4 s Jihlavou. Hanákům se zápas vůbec nepovedl. Trenér Kotůlek udělal několik změn proti poslednímu ligovému kolu. Do branky poslal Zdeňka Zlámala, právě ten na sobotní duel nebude vzpomínat vůbec rád. Poprvé kapituloval už v osmé minutě. Sigma se z první facky nepoučila, a tak dostala hned druhou. Ve čtrnácté minutě to bylo už 0:2.

Domácí pak sice měli snahu s nepříznivým vývojem něco udělat. Naráželi však na dobře organizovanou obranu, se kterou si vůbec nevěděli rady. Kromě toho dělali chyby v defenzívě. Hosté si tak mohli potřetí zakřičet gól. V 65. minutě se podruhé v utkání prosadil Haris Harba. Útočník Jihlavy byl mužem zápasu. V 91. minutě zkompletoval hattrick, když dokázal proměnit penaltu.

Olomouc první část osmifinále poháru hrubě nezvládla. S jejími šancemi na postup to vypadá hodně bledě.

Okomentuj jako první článek "Sigma dostala napráskáno od Jihlavy"