Sigma má doma Příbram

Fotbalisty SK Sigma Olomouc čeká poslední domácí zápas v roce 2010. Letošní program Gambrinus ligy zakončí předehrávka 17. kola, které bylo původně v plánu pro jaro. Sigma má doma za soupeře Příbram, hraje se v neděli 21. listopadu od 15.00.

Olomoucí by mohly znovu otřást nové spekulace týkající se jejich účastí v korupční kauze z předminulé sezóny, ale už několikrát se Hanáci dokázali s tlakem vyrovnat. Teď navíc přijíždí příjemný soupeř, vždyť Příbram zde osm let nevyhrála. Domácím se však rozpadla defenzíva. Trenér Zdeněk Psotka musí sestavu poslepovat bez čtyř obránců. „Kádr máme dostatečně široký, nějak se s tím vyrovnáme,“ míní Psotka, že absence hru neovlivní.

Příbram drží čtyřzápasovou sérii neporazitelnosti, teď ale projde těžkým testem. „Naše poslední dobré výsledky by nám měly dodat sebevědomí, hráči poznali, že se mohou měřit s každým. Důležité bude, abychom hráli aktivně a jen nezalezli před vlastní šestnáctku, což by byla sebevražda,“ řekl trenér Roman Nádvorník.

Utkání SK Sigma Olomouc – Příbram se hraje v neděli 21. listopadu od 15.00, za hlavní rozhodčí byla vybrána slečna Damková.

Okomentuj jako první článek "Sigma má doma Příbram"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..