Sigma na soustředění dvakrát s prohrou

Brankář Bičík v síti. Jeho spoluhráč Vácha leží před čárou.Sigma na Spartu neumí

Na herním soustředění v Chorvatský prohráli fotbalisté SK Sigma Olomouc obě utkání. Shodně 0:1 podlehli slovinským prvoligovým týmům NK Celje a FC Koper. I přesto byl trenér Václav Jílek s pobytem v příznivějších klimatických podmínkách spokojený.

„Po všech stránkách bylo přínosné. Jedinou kaňkou pro mě je to, že jsme v obou zápasech shodně nula jedna prohráli. Nicméně my jsme v předchozích přípravách měli dobré výsledky, ale pak jsme to nebyli schopni přenést do soutěže. Myslím si ale, že nyní je herní projev lepší. Byť jsme to tam nedokázali proměnit v nějakou vstřelenou branku, to je určitě problém. Ale máme ještě čtrnáct dní na to, abychom se na finální fázi zaměřili a byli schopni branky střílet. Důležité je, že si šance vytváříme,“ řekl trenér Václav Jílek pro klubový web. „Kdyby obě utkání skončila 1:4, tak by nikdo nemohl říct ani půl slova. Protože jsme v těch utkáních byli lepší, dominantní, byli jsme na tom velmi dobře fyzicky. Kluci zvládali aktivní celoplošný presink, s tím byla spokojenost. Samozřejmě nás ve druhé lize čekají jiné typy zápasů, ale po sportovní stránce soustředění splnilo přesně to, co jsme chtěli. Byli jsme na kvalitních hřištích, měli velmi dobré zázemí, regeneraci. Vše, co jsme chtěli, to jsme měli k dispozici,“ podotkl.

NK Celje – SK Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
Branka:
38. Belić.
SK Sigma: Reichl – Sladký, Štěrba, Škerle, Jemelka – Hála, Habusta, Antl (46. Mazia), Buchvaldek (64. Antwi), Vichta – Vašíček (64. Chorý). Trenér Václav Jílek.

FC Koper – SK Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
SK Sigma:
Reichl – Štěrba, Škerle, Radaković, Vepřek – Zahradníček, Houska, Antl, Buchvaldek, Falta – Chorý. Na střídání: Jemelka, Habusta, Antwi, Vašíček a Spurný. Trenér Václav Jílek.

Okomentuj jako první článek "Sigma na soustředění dvakrát s prohrou"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..