Fotbalisté SK Sigma Olomouc přehráli ve středečním dopoledním přípravném utkání Opavu 3:1.

Související: Mladý Němec zaujal trenéra Psotku

Zápas začali lépe hosté. Ve čtvrté minutě si naskočil na centr Halaška a Slezané vedli.

Sigma srovnala v 17. minutě z penalty. Úspěšným exekutorem byl Rossi. Stejný hráč poslal domácí těsně před koncem poločasu do vedení. Třetí branku přidal v sedmaosmdesáte minutě Přikryl.

SK Sigma Olomouc – Opava 3:1 (2:1)

Branky: 17. (pen.) a 42. Rossi, 87. Přikryl – 4. Halaška. Rozhodčí: Gallo – Chytil, Jahoda. Diváci: 200.

SK Sigma Olomouc: Drobisz – Mangafic, Kučera (46. Doležal), Koutný, Hála – Přikryl (46. T. Pospíšil), Rossi, Šindelář, Navrátil (70. Přikryl) – Jerome, Yates (64. M. Pospíšil). Trenér Zdeněk Psotka.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Sigma otočila zápas s Opavou"