Sigma představí fans v Šantovce novou trofej pro mistra Gambrinus ligy

Sen všech fotbalistů i fanoušků Gambrinus ligy. Nejvýznamnější symbol české kopané. Překrásné umělecké dílo … Její výška je 70 centimetrů, šířka více než 52 centimetrů a váží přes 15 kilo. Je vyrobena z nablýštěné mosazi. A její cena? Pro každého českého fotbalistu i fanouška kteréhokoli z klubů Gambrinus ligy – nevyčíslitelná.

Řeč není o ničem jiném než o grálu českého fotbalu, nové trofeji pro vítěze Gambrinus ligy!
Právě tato kráska vyrazila 9. října z Plzně na celorepublikovou pouť, aby byla jednotlivými kluby Gambrinus ligy představena všem fanouškům. Nyní je na řadě olomoucká Sigma a její část Trophy Tour, která se uskuteční v Galerii Šantovka.

„Jedním z našich hlavních cílů je zapojení fanoušků do dění v Gambrinus lize. Trophy Tour je ideální příležitostí, jak jim přiblížit a ukázat nejcennější českou trofej. Vzhledem k tomu, že jsme si k dvacátému výročí Gambrinus ligy nadělili nový pohár, je potřeba se o tento krásný artefakt podělit i s příznivci prvoligových celků. Věřím, že této příležitosti po celé České republice využijí,“ říká Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace, která roadshow pořádá.

Hlavní akce olomoucké Trophy Tour je v Galerii Šantovka naplánována na 1. listopad se začátkem v 17:00. „Mimo možnosti dotknout se či vyfotit s trofejí pro mistra ligy se mohou fanoušci Sigmy spolu s ostatními návštěvníky Galerie Šantovka těšit na aktivní účast hráčů i klubových legend. V rámci této akce jsme pro vás také připravili autogramiádu vybraných hráčů (pozn. Škerle, Varadi, Vidlička, Ordoš, Navrátil, Schulmeister, Zlámal, Blaha, Doležal, trenér Kotůlek) a klubové ikony Petra „Johna“ Uličného,“ řekl marketingový manager Sigmy David Holly.

„Navíc bychom chtěli této akce využít a podělit se s návštěvníky galerie a fanoušky, které bych tímto rád pozval na křest nového nástěnného kalendáře pro rok 2014,“ řekl Holly. „Trofej ještě představíme v pátek během dopoledne na základní škole Heyrovského, kde jsou sportovní třídy SK Sigma Olomouc,“ podotkl.

Během akce se bude v Šantovce soutěžit o zajímavé ceny, které věnoval SK Sigma Olomouc. Přijďte a můžete získat tyto ceny:
1. Podepsaný dres + 2 vstupenky na SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
2. Podepsaný fotbalový míč + 2 vstupenky na SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
3. Šála + 2 vstupenky na SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
4. 10 vstupenek na SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
5. 2 permanentky na sezónu

Okomentuj jako první článek "Sigma představí fans v Šantovce novou trofej pro mistra Gambrinus ligy"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..