Sigma půjde před disciplinárku

Disciplinární komise opět otevřela kauzu Bohemians – Olomouc a zahájila disciplinární řízení s Českomoravským fotbalovým svazem. Uvedl to web ČMFS fotbal.cz

Disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu se na svém pravidelném zasedání dne 2. 6. 2011 rozhodla znovu otevřít úplatkářskou kauzu Bohemians Praha – Olomouc a to na základě nových a velmi závažných zjištění, které vyšly najevo v průběhu soudního líčení v Olomouci. Členové disciplinární komise se z tohoto důvodu rozhodli zahájit disciplinární řízení s klubem SK Sigma Olomouc a na příští zasedání DK (9. 6. 2011) předvolat statutárního zástupce klubu a dále osoby, jejichž jména padly v průběhu soudního přelíčení – tzn. p. Gajdu, Kotůlka, Psotku a dále požádat vedení klubu SK Sigma Olomouc, aby na výše uvedené zasedání DK zajistilo taktéž účast na p. Římského. V souvislosti se zahájením tohoto disciplinárního řízení vyzve DK k účasti i Jiřího Kubíčka.

Dalším bodem jednání DK byla i kauza finále Poháru Ondrášovka Cup v Jihlavě. Disciplinární komise se na základě zjištěných okolností rozhodla zahájit disciplinární řízení s oběma finalisty – celky SK Sigma Olomouc a FK Mladá Boleslav na základě výtržností jejich fanoušků, přičemž oba budou v tomto případě brány jakožto hostující celky, a taktéž zahájit disciplinární řízení s Českomoravským fotbalovým svazem, jakožto pořadatelem daného utkání. Na příští zasedání DK proto budou pozváni zástupci obou klubů a za ČMFS bude obeslán ředitel oddělení profesionálního fotbalu Ivo Lubas.

Okomentuj jako první článek "Sigma půjde před disciplinárku"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..