Sigma začala skládat tým na novou sezonu, odešli Navrátil, Ševčík a další

Mahmutovič se zbavuje obránce.Aidin Mahmutovič dal proti Bohemce gól a na další přihrál.

Zase pouze druhou ligu budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc. A pád o soutěž níž také bude znamenat změny ve složení kádru. První odchody jsou již jisté, záložníci Jan Navrátil a Petr Ševčík přestoupili ze Sigmy do Liberce. Dalším hráčům skončilo hostování, jiným zase k poslednímu červnu smlouvy.

O odchodu Navrátila se Ševčíkem do Liberce se začalo jednat pár dní po skončení sezony, v závěru minulého týdne se vše dořešilo a včera bylo oběma kluby zveřejněno. Oba odchovanci SK Sigma podepsali v novém klubu smlouvy na tři roky. Navrátil byl několik sezón jednou z opor Sigmy, za klub z Hané odehrál 150 zápasů, dal 25 branek. Ševčík je jedním z největších ofenzivních talentů svého ročníku, v předchozích sezonách byl trenéry v Sigmě poněkud opomíjen. Šanci dostal až letos na jaře od trenéra Václav Jílka. A hned ukázal své schopnosti.

V SK Sigma dojde ještě k dalším změnám. V tuto chvíli je jisté, že hostování skončilo těmto hráčům: Aidin Mahmutovič, Tomáš Malec, Renars Rode a Farid Zato. Dalším hráčům končí smlouvy k 30. 6., to jsou David Bystroň, Jan Rajnoch, Denis Cana, Michal Ordoš, Jakub Rolinc a Martin Blaha.

Zpět do klubu se vrátí hráči z hostování, do přípravy, kterou Sigma zahájí 20. června, se zapojí stopeři Aleš Škerle (Bohemians), Jaroslav Svozil (Znojmo) a útočník Václav Vašíček (Dukla Praha).

Okomentuj jako první článek "Sigma začala skládat tým na novou sezonu, odešli Navrátil, Ševčík a další"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..