Silvestrovský turnaj ovládl tým Hunters

Vítězný pohár v sedmém ročníku Silvestrovského turnaje zvedli nad hlavy futsalisté týmu Hunters. Hrálo se předposlední den roku 2017 v tělocvičně Rooseveltovy školy v Olomouci, kde startovalo 6 mužstev.

Základní skupinu, hranou systémem každý s každým, zvládl nejlépe s 13 body tým Raptors. Pouze o bod za nimi zůstali pozdější vítězové Hunters. Tyto celky postoupily přímo do semifinále.
Ostatní týmy čekalo čtvrtfinále, ve kterém se zrodilo překvapení, když třetí tým po základní části – Mladé pušky – vypadly po bezbrankovém remíze s posledním týmem na penalty.
„Tento rok byla konkurence opět o stupeň vyšší, navíc se mi líbil systém zápasů, protože teoreticky i poslední tým základní skupiny měl možnost turnaj vyhrát. Motivace proto nikomu nechyběla,“ řekl hráč Hunters Milan Ďurina.

V semifinále naopak favorité nezaváhali a hladce postoupili do finále. V souboji o 3. místo pak zvítězil Tichý koutek nad Kameníkem a po loňském 2. místě si připsal znovu pódiové umístění.

Samotné finále bylo zrcadlem prvního utkání ze skupiny (to zvítězil 2:0 tým Raptors). Hunters aktivně dobývali branku Raptors, kteří však pozorně bránili a spoléhali především na rychlé brejky. Ve finále jako první skórovali v červeném hrající Hunters a o minutu později přidali druhý gól. Raptors v závěru stihli už jen korigovat na 1:2 a nedosáhli na obhajobu z minulého ročníku. Hunters jim tak oplatili porážku ze skupiny a zaslouženě po závěrečném hvizdu zvedli pohár pro vítěze. „Jsem rád, že jsem mohl být součástí této pohádky o popelce a završit rok titulem. Hráli jsme jako jeden muž od prvního zápasu a podle mě jsme zaslouženě ovládli celý turnaj. Gólman nás podržel v klíčových momentech,“ hodnotil turnaj futsalista vítězného týmu Jiří Tichý.

„Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným týmům za předvedené výkony, protože byly k vidění krásné akce i branky. Dále patří poděkování také fanouškům, kteří dorazili, všem lidem, kteří se na přípravě turnaje podíleli a v neposlední řadě také našim partnerům. Všichni jsme rádi, že se turnaj obešel bez zranění a jako každý rok jsme si všichni zpestřili konec roku sportem,“ doplnil organizátor Lukáš Krbeček.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107802616900492943769/albumid/6507190428433805441?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Okomentuj jako první článek "Silvestrovský turnaj ovládl tým Hunters"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..