Štarnov ztratil dobře rozehraný zápas

Pořádnou přestřelku nabídlo páté kolo II. třídy mezi Horkou a Štarnovem. Hosté přicestovali k zápasu pouze s jedenácti hráči. Z nich navíc ještě nebyli úplně všichni stoprocentně zdravotně v pořádku. Přesto se první poločas Štarnovu povedl. Do kabin šel s dvoubrankovým vedením. Jenže ho neudržel a po divoké druhé půli skončilo utkání 4:4.

FK Autodemont Horka – Sokol Štarnov 4:4 (0:2)

Branky: Huf 3, Sigmund – Plachta 2, V. Hlaváček, Čapka.

Štarnov: Jakoubek – Šimek, Čtvrtlík, Hlaváček, Dolák – Leskovjan, Šíp, Dittrich, Vašíčka, Plachta – Čapka.

Kam dál: Zavadil zařídil Těšeticím tři body