Stefan Jerome: Už jsem si trochu zvykl

Testovaná dvojice hráčů ze zámoří odehrála v sobotu proti Frýdku-Místku druhé přípravné utkání. Více se v něm předvedl mladším Stefan Jerome, když se mu povedlo zakončit rychlou kombinaci prvním gólem a u druhého asistoval. I když si v 57. minutě musel kvůli problémům s nohou říct o střídání, byl se svým výkonem spokojený. I proto si ochotně udělal čas na krátký rozhovor pro REGIONSPORT.CZ a Olomoucký Večerník.

Proti Frýdku-Místku jste se prosadil gólem a na další přihrál, jste spokojený se svým výkonem?

Ano, jsem spokojený. Cítil jsem se lépe než v prvním utkání, byl tam pohyb, hra na jeden dva doteky a víc jsem se dostal k míči. Už jsem si trochu zvykl na způsob hry, ale potřebuji se ještě adaptovat na odlišný jazyk, to je pro mě zatím velká bariéra. Ale jakmile si trochu zvyknu, bude to dobré. Myslím, že jsem odehrál docela dobrý zápas.

Utkání jste nedohrál ze zdravotních důvodů, je to něco vážnějšího?

Trochu jsem si natáhl šlachy, takže jsem musel lehce ubrat, ale trenér říkal, že jakmile se zase rozběhám, tak mě nasadí do sestavy.

Co si myslíte o své budoucnosti v Sigmě?

Uvidíme. Záleží to na trenérovi, tak uvidíme, co řekne.

V Sigmě jste byl už na jedné zkoušce minulý rok, je pro vás lepší, že jste v Olomouci už podruhé?

Je to vždy lepší jet někam, kde jste už byl dříve, než když přijedete někam úplně poprvé. Už znám Sigmu, znám Olomouc. Ale Drew je tu poprvé, vše je pro něj nové, rozhlíží se a snaží se zapadnout. Bude to chtít nějaký čas, než se zadaptuje.

Jak snášíte počasí, je to pro vás zima?

Jsem z Floridy, kde je trochu tepleji. (smích) Ale byl jsem v Marylandu, kde je podobné počasí. Není to nic strašného, ale věřím, že občas vysvitne slunce. Jinak je mi jedno v jakém počasí hraju fotbal.

Jak trávíte volný čas zde na testech v Olomouci?

Zítra budu mít volno. Když jsem tu byl loni, tak jsem byl ve městě a je velmi pěkné. Z mého pohledu je velmi malé, jen sto tisíc obyvatel, ale líbí se mi. Já sám jsem z velkého města, ale rád poznávám nová místa. Doufám, že tu zůstanu a budu poznávat nové prostředí.

Okomentuj jako první článek "Stefan Jerome: Už jsem si trochu zvykl"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..