STM vyhrály v Brně

V prvním poločase utkání hráči Olomouce marně hledali recept na překonání domácího brankáře, který si velkou měrou zvyšoval úspěšnost zákroků na úkor střelců z Hané, kteří nedokázali proměnit ani stoprocentní šance

První půle tak skončila dramaticky vypadajícím skóre 12:13. Do druhé půle se tým hostů dokázal zkoncentrovat, zlepšil obranu, za kterou fantasticky chytal Martin Malínek. V útočné fázi hry se hráčům vrátila přesná střelba, kterou postupně navyšovali brankový rozdíl.

Do zápasu zasáhli i mladí hráči z lavičky a ukázali, že se jejich výkonnost zlepšuje každým zápasem. Zápas skončil výsledkem 18:27. Ve výborném světle se opět předvedl Miroslav Vaverka a stálice Jiří Tydlačka. Ten nastoupil limitován virózou. Jediným negativem je zlomená zánártní kůstka kapitána Olomouce Petra Lercha, pro kterého podzimní část sezóny skončila.

Další zápas družstvo odehraje již tuto neděli v 16:30 v hale DHK Zora Olomouc s celkem Sokola Telnice.

Sokol Brno Juliánov – STM Olomouc 18:27 (12:13)

Sestava a branky Olomouce:
Martin Malínek, Lukáš Eger 2, Vojtěch Minář 1, Karel Doležal, Martin Hynek 3, Jiří Tydlačka 9/1, Petr Lerch, Jan Fedák, Tomáš Sekerka 2, Miroslav Vaverka 8, Jiří Hruda, Pavel Novotný, Michal Kubáček 2.

Okomentuj jako první článek "STM vyhrály v Brně"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..