Štybar, Bárta a König budou po Tour závodit u nás!

Velice silnou sestavu přihlásila stáj Etixx-Quick Step na letošní ročník závodu Czech Cycling Tour, který se uskuteční 13. – 16. srpna. A potěšitelné pro české příznivce se hlavně to, že mezi sedmičkou jezdců nechybí dvojice českých cyklistů této stáje Zdeněk Štybar a Petr Vakoč, tedy dva poslední mistři země v závodu s hromadným startem a Štybar se navíc může pochlubit čerstvým etapovým vavřínem na Tour de France.

„Tak silný celek ještě na CCT nestartoval. Jezdci budou určitě skvěle připraveni a v případě dvou Čechů Štybara a Vakoče také pořádně namotivovaní. Pro naše diváky je to ta nejlepší zpráva,“ řekl ředitel závodu Ján Svorada webu CCT, který potvrdil i start druhého českého jezdce, který v neděli dokončil Tour de France Jana Bárty, který nechybí v definitivní sestavě stáje Bora-Argon 18 a třetím naším cyklistou na startu CCT, který jel Tour, je Leopold König, který v sestavě týmu Sky výrazně pomohl Britu Froomovi k celkovému prvenství a již dvakrát Czech Cycling Tour vyhrál.

Konečná sestava týmů na Czech cycling Tour:
Etixx-Quick Step (Belg.), CCC Sprandi Polkowice (Pol.), Active Jet (Pol.), Bora-Argon 18 (Něm.), Androni Giocattoli Venezuela (It.), RusVelo (Rus.), Jo Piels (Niz.), Metec-TKH TKH (Niz.), Team Vorarlberg (Rak.), Felbermayr Simplon (Rak.), Team Stölting (Něm.), Team ColoQuick (Dán.), Leopard Cycling (Luc.), Synergy Baku (Ázerb.), Adria Mobil (Slovin.), Amore & Vita (Ukr.), KEMO Dukla Trenčín (SR), Team Unieuro Wilier Trevigiani (It.), GM Cycling Team (It.), reprezentace ČR, Výběr Moravy, Whirpool Author, AWT Greenway (všechny) ČR.

Etapy
1. – 13. 8. Uničov / týmová časovka / 20,4 km / 17:00
2. – 14. 8. Olomouc – Uničov / 178 km / 13:30
3. – 15. 8. Mohelnice – Šternberk / 199 km / 11:30
4. – 16. 8. Olomouc – Dolany / 144,9 km / 11:00

Okomentuj jako první článek "Štybar, Bárta a König budou po Tour závodit u nás!"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..