Tesařík bude měsíc mimo hru

Až měsíc se budou muset trenéři HC Olomouc obejít bez zkušeného obránce Radima Tesaříka, který má poraněnou čelist.

„Radim odehrál tři výborná utkání, i když v Hradci se třeba prohrálo. Do obrany totiž přivedl klid a dobrou rozehrávku. Také jeho přínos do kabiny je dobrý, hráči vidí, jak se připravuje nejen před tréninkem, ale také i po něm. Bohužel se ale Radim proti Ústí zranil, má zlomenou čelist, takže měsíc určitě hrát nebude,“ řekl pro klubový web trenér Petr Fiala.

Kouč Hanáků musí nyní řešit nepříjemnou situaci. Na marodce jsou nyní tři kvalitní beci. „Jarda Koma dostal v Hradci pukem, má zlomený prst, Radim Tesařík nebude hrát kvůli zlomené čelisti. Saša Lhotský měl angínu, byl na antibiotikách, pak dostal střevní chřipku, takže je na dva týdny mimo. Na druhou stranu se ale po dlouhé době vrátil Honza Mikel,“ řekl Fiala. „Stejně však budeme chtít výpomoc nějakých extraligových beků. Už z toho důvodu, že kdyby se něco náhodou stalo, tak abychom nemuseli dohrávat s pěti obránci,“ pokračoval trenér Mory.

Nabitý program první hokejové ligy pokračuje hned v pondělí. Hanáci na svém stadionu uvítají od 18 hodin Chomutov.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Tesařík bude měsíc mimo hru"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..