Trenéři zvou na první ročník Letní fotbalové školy do Bělkovic

Letos se v Bělkovicích–Lašťanech uskuteční první ročník Letní fotbalové školy, jedná se o příměstský fotbalový tábor určený pro děti ve věku od 7 do 12 let. „V Bělkovicích máme skvělé zázemí, budeme využívat travnatou plochu v areálu sportovního klubu, nově zrekonstruované hřiště s umělým povrchem a v případě teplého počasí navštívíme koupaliště, na obědy budeme docházet do nedaleké restaurace,“ říká hlavní organizátor tábora Marek Vinkler.

Kromě tréninkové jednotky si děti užijí i celou řadu různých aktivit jako například kreslení dresů, besedu se známým fotbalistou nebo trenérem z regionu, fotbalový kvíz, řešení různých hádanek a hlavolamů a zmíněné koupaliště.

V ceně 1300 korun je zahrnuta strava (oběd, 2x denně svačina), pitný režim, odborný dohled, zdravotní dozor a upomínkové předměty pro každého účastníka. Malí fotbalisté se mohu těšit zejména na suvenýry s motivy klubů z fotbalové nejvyšší soutěže nebo na podepsané karty profesionálních hráčů.

„V současné době máme zaplněn první turnus v termínu od 14. do 18. srpna 2017 s kapacitou 32 dětí, kdy většina z nich pochází z Bělkovic, a rozhodli jsme se otevřít i turnus B o týden později,“ dodává Vinkler.

Více informací a pokyny k přihlášení najdete na webových stránkách bělkovského fotbalového tábora www.fotbalovaskola.7x.cz.

LETNÍ FOTBALOVÁ ŠKOLA BĚLKOVICE – LAŠŤANY

KDY: ​Turnus A) 14. – 18. 8. 2017 (plně obsazen)

​Turnus B) 21. – 25. 8. 2017 (volná místa, více informací na webu)

KDE: Areál SK Bělkovice – Lašťany

VĚK: 7–12 let

CENA: 1 300 Kč

PŘIHLÁŠKA: veškeré informace k přihlášení naleznete na webových stránkách www.fotbalovaskola.7x.cz nebo 606 893 690 (Marek Vinkler)

Okomentuj jako první článek "Trenéři zvou na první ročník Letní fotbalové školy do Bělkovic"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..