Trenérský kurz Licence C

V době od 19. do 21. listopadu pořádá TK (trenérská komise) OFS Olomouc pod vedením RNDr. Ivana Čecha školení trenérů licence C.
Školení začíná v pátek 19. listopadu ve 14.00 v učebně ŘK pro Moravu ČMFS ve druhém poschodí severní tribuny Androva stadiónu. Sportovní oblečení a obuv budete potřebovat až na další dny školení (sobota, neděle).

Poplatek činí 800,- Kč, platí se dvěma možnými způsoby – hotově na sekretariátu OFS – každý všední den od 8.00 do 11.30 nebo bankovním převodem. Doklad o bankovním převodu předloží uchazeč v den zahájení kurzu před první učební hodinou, kde budou uchazeči o licenci „C“ mimo jiné seznámeni s celým programem školení. Školné je nutné zaplatit nejpozději čtrnáct dnů před zahájením kurzu, tedy do pátku 5. listopadu.

V případě malého zájmu (méně než dvacet uchazečů) se kurz přesune na další rok. O tomto případném nepopulárním kroku budete informováni minimálně týden před termínem. Pokud se školení neuskuteční bude uchazečům poplatek vrácen. Je ovšem předpoklad, že se kvóta naplní – k dnenšímu dni je přihlášeno 16 uchazečů. Kapacita učebny je 35 osob.
Přihlášky zašlete e-mailem (info@ofso.cz) nebo písemně rovněž do 5. listopadu.

Zájemci, kteří se přihlásili v průběhu roku, tedy před zveřejněním této informace, pošlou elektronickou poštou jen oznámení nebo tuto skutečnost sdělí telefonicky, že se chtějí kurzu zúčastnit a přihlášku již vyplňovat nemusí.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Trenérský kurz Licence C"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..