Tým El Canbass zvládl nájezdy s Gladiátory

Glads před tímto zápasem pomýšleli na první místo v základní části soutěže, kam by je výhra teoreticky posunula a tomu také odpovídalo jejich nasazení. Od začátku zápasu svého soupeře tlačili a již v čase 2:42 se po brance Tökölyho ujali vedení.

Pak však tým El Canbass ukázal, že hokejbal hrát nezapomněl a s podporou dnes výborného Doseděla v brance likvidovali jednu akci Glads za druhou.

Ve druhé části darovali Glads svou nedisciplinovaností Canbassu množství početních výhod, nevyužita však zůstala i minutová přesilovka 5 na 3.

Do třetí části vstoupili lépe El Canbass, když v čase 31:03 pěknou střelou srovnával Floder a v zápětí při další početní výhodě v čase 36:25 zvyšoval střelou od modré Horák. ELC se však z vedení dlouho neradovali, když v čase 38:11 skóroval Brumar.

Nervózní závěr utkání poznamenali výstřelky některých hráčů domácích, kteří se svými častými vyloučeními sami připravili o možnost zatlačit soupeře a ujmout se opět vedení. Když pak Canbass bez újmy přečkal i závěrečné oslabení, rozhodovaly nájezdy. V nich se předvedli oba brankaři, kteří zlikvidovali pokusy tradičních střelců a z bodíku navíc se tak po zásluze radovali El Canbass, když jako jediný proměnil nájezd střelou do horního rohu Binarovi branky Albrecht.

HBC Gladiators – El Canbass 2:3 po s. n. (1:0, 0:0, 1:2 – 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Tököly (Kryl, Švestka), 39. Brumar (Fňukal) – 32. Floder (Horák), 37. Horák (Hudec), rozhodující nájezd Albrecht. Rozhodčí: Kika, Novotná.

Orli dostali výprask

Tým mistrů olomoucké okresky se na tento zápas přišel bodově pohojit v plné sestavě poté, co se o týden dříve nemohl sejít pro nedostatek hráčů a zápas tak byl po odložen. Jejich choutky odnesli dorostenci, hrající ve velice improvizované sestavě s pouze sedmi hráči v poli bez šance na slušný výsledek. Za těchto okolností byly velmi zarážející oslavy každé dosažené branky THC, které chvílemi hraničili s nesportovním chováním a zesměšňováním soupeře.

HBC Orli – THC Zenith Jamaica 1:25

Okomentuj jako první článek "Tým El Canbass zvládl nájezdy s Gladiátory"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..