Úspěch na závěr sezony. Béčko volejbalistek Šternberka bude hrát druhou ligu

I po skončení extraligových bojů se volejbalistkám Sokola Šternberk podařilo dosáhnout jednoho velkého úspěchu – béčko žen postoupilo zásluhou výborně zvládnuté domácí kvalifikace z krajského přeboru do druhé ligy.

O dvě postupová místa se na konci dubna ve šternberské hale Ecce Homo utkalo pět družstev. Domácí výběr během dvou kvalifikačních hracích dnů nepoznal hořkost porážky a ztratil pouze dva sety. Na úvod turnaje Šternberanky porazily 3:0 Svitavy. „V tomto utkání jsme podali velmi dobrý výkon, což platí také o druhém třísetovém vítězství nad Univerzitou Zlín. V neděli jsme začínali se Šlapanicemi, náš výkon trochu poznamenala nervozita, ale po vítězství 3:1 jsme věděli, že postupujeme. V posledním duelu s neporaženými Kylešovicemi jsme chtěli splnit dva cíle: neprohrát a zároveň na hřiště dostat všechny hráčky. Postupným střídáním a obměnami v setech jsme se k oběma cílům propracovali a vítězný konec jsme dohrávali s tou nejmladší sestavou, jaká šla postavit,“ zhodnotil úspěšné tažení domácí kvalifikací kouč Sokola B Radomil Juřík.

Na postupu do druhé ligy žen se podílely tyto hráčky: Polášková, M. Šenková (smeč), Š. Šenková, Zemánková (nahrávka), P. Kojdová (univerzál), Borovcová, Čudová, Konečná, Navarová (blok), Citovecká, Grofková (libero).

Okomentuj jako první článek "Úspěch na závěr sezony. Béčko volejbalistek Šternberka bude hrát druhou ligu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..