V Bělkovicích byl první ročník Letní fotbalové školy

Všichni účastníci Letní fotbalové školy v Bělkovicích

Třetí srpnový týden byl v Bělkovicích-Lašťanech ve znamení Letní fotbalové školy, která se zde konala vůbec poprvé. Celý týden se o děti starali čtyři trenéři s mnoha zkušenostmi z podobných kempů. „Jedná se příměstský fotbalový tábor, kdy děti rodiče v osm ráno přivedou a ve čtyři odpoledne zase vyzvednou, během celého dne mají zajištěný program,“ vysvětluje David Kubenz, jeden z organizátorů celé akce.

Děti byly rozděleny do tří skupin podle věku a během celého kempu mezi sebou soutěžily o hodnotné ceny, mimo jiné se jednalo například o podepsané kartičky Vladimíra Daridy, Petra Čecha, Davida Lafaty, celou řadu upomínkových předmětů z pražské Dukly, kde v roli hlavního trenéra působí Jaroslav Hynek, rodák z Bělkovic.

Velmi zajímavým bodem programu byla návštěva trenérů z Volf Soccer Academy, kteří dětem ukázali svůj speciální trénink zaměřený na dovednosti s míčem. „Tento specifický typ tréninku byl pro kluky skvělým zpestřením, protože si mohli vyzkoušet s míčem plno nových věcí. Všichni byli z dopoledního tréninku nadšení,“ uvedl na adresu Volf Soccer Academy jeden z organizátorů Marek Vinkler.

Ve čtvrtek přišla pro všechny účastníky asi nejlepší část kempu, kdy na návštěvu do Bělkovic dorazili hráči SK Sigma Olomouc, a to konkrétně Tomáš Chorý a Jakub Plšek. Oba velmi ochotně odpovídali na dotazy trenérů i dětí a poté následovala autogramiáda společně s focením.

Na závěr celého týdne uspořádali trenéři turnaj, na který dorazilo i plno rodičů, aby se přesvědčili, co nového se jejich děti za celý týden naučily. Během slavnostního zakončení dostali nejšikovnější fotbalisté a nejlepší týmy závěrečného turnaje odměny.

„Celá akce dopadla velice dobře, ze stran rodičů i dětí máme samé pozitivní ohlasy,“ říká hlavní trenér Marek Vinkler.

Kompletní fotogalerii z celého kempu si můžete prohlédnout pod tímto odkazem: https://flic.kr/s/aHsm1deb5J

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107802616900492943769/albumid/6457388909878618081?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Okomentuj jako první článek "V Bělkovicích byl první ročník Letní fotbalové školy"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..