V pátém kole prohrál lídr FC Křídla

V duelu o první příčku porazil ve skupině „B“ FC Lyons dosud bez ztráty bodů vedoucí FSC Křídla a vyhoupl se do čela. Poslední tým „B“ skupiny PS Beton zaznamenal první vítězství v soutěži a opustil dno tabulky.

Velký Týnec – Pivní balet 06 3:1 (0:0) (Fotky ZDE)

Mladíci z Velkého Týnce sáhli na první vítězství. O svém úspěchu rozhodli v průběh tří minut druhého poločasu, když ve 33. minutě otevřel skóre Ehrenberger, slepený gól ve stejné minutě přidal Helfr a dvě minuty na to skóroval Lintner. Čestný gól hostů zaznamenal ve 41. minutě Janda. Branky: Ehrenberger, Helfr, Lintner – Janda.

Jívová – N.T.P. 6:2 (4:0) (Fotky ZDE)

Druhé vítězství na turnaji zaznamenali borci z Jívové. O úvodní branku se v deváté minutě postaral Vrána, která v závěru první půle přidal i třetí branku svého týmu. Hampl byl expert na góly v sudých minutách. Na 2:0 zvyšoval ve dvanácté minutě, na 6:0 v polovině druhého poločasu. Čtvrtý a pátý gól Jívové zařídil Mazáč. V závěru zápasu poněkud upravil konečný stav zápasu Švarc, jenž dal rovněž dvě branky. Branky: Vrána 2, Hampl 2, Mazáč 2 – Švarc 2.

PSB 2010 – FC Chelsea 0:2 (0:2)

V průběhu třetího utkání prvního hracího dne pátého kola se neznámý poberta vlámal do šatny domácích a poněkud ji „vyčistil“. K této události musela být přivolána policie. Domácím se nedařilo ani herně. Prohráli 0:2 a díky výsledkům dalších zápasů ve skupině klesli na poslední příčku. Hosté brankami Študenta a Andrýska vyhráli 0:2 a postoupili na druhé místo. Ani oni však neměli zcela úspěšný den, když byl deset minut před koncem vyloučen jejich hráč Skácel, který si nezahraje čtyři zápasy… Branky: Študent, Andrýsek.

FC Křídla – FC Lyons 1:3 (1:2)

První porážka v soutěži znamenala pro dosud vedoucí celek pád na třetí příčku ve skupině. Skóre otevřel již ve čtvrté minutě Šrom a poslal celek hostů do vedení, které vylepšil ve 21. minutě Sokol. Domácím zařídil kontaktní gól Vykydal, ale na vyrovnání neměli dost sil. Navíc dal Šrom deset minut před koncem svůj druhý gól v utkání a dvoubrankový rozdíl vydržel až do konce. Branky: Vykydal – Šrom 2, Sokol.

Synergies Slatinky – Sokolka Horka 3:6 (3:4)

Oba týmy sehrály v první polovině zápasu zcela vyrovnanou partii. Hráči Slatinek dokázali na každé vedení hostů poměrně rychle odpovědět a zasekli se až po čtvrtém gólu. U hostů se střelecky prosadil Drozd, autor první, třetí a šesté branky svého týmu. Druhý gól Horky dal Seidl, čtvrtý Ides a pátý Stodola. Za Slatinky kontroval na 1:1 Dostál, na 2:2 Bureš a na 3:3 Čep. Branky: Dostál, Bureš, Čep – Drozd 3, Seidl, Ides, Stodola.

PS Beton – Foersterova 10:2 (6:0)

V posledním utkání sobotního programu se výrazně střelecky prosadil domácí PS Beton. Zaznamenal dvouciferné vítězství a představil ostrostřelce Křižana, který zaznamenal hattrick (tři branky zaznamenal v průběhu necelých pěti minut) a přidal ještě další dvě. První bodový zisk druholigového lídra znamenal únik z poslední příčky tabulky. Další branky domácích zaznamenal Tvardík (2), Pudel, Uličný a Stehlík, za hosty skóroval za stavu 8:0 nejdříve Šůstek a po něm se trefil L. Trajer. Branky: Křižan 5 (pátý z p.k.), Tvardík 2, Pudel, Uličný, Stehlík – Šůstek, L. Trajer.

12. PSB 2010 5 1 0 4 10:15 3

Střelecká tabulka: 7 – Kubáček (Lůzři), Křižan (PS Beton), 6 – Folprecht ( FC Chelsea), Vykydal (FC Křídla), Študent (FC Chelsea), Šůstek (Foersterova), 5 – Kouřil (FC Křídla), Havlíček (Sokolka Horka), Švestka (Aston Pila 98), Majzlík (Masajové B), Hojgr (FOFO tribuna), D. Seidl (Sokolka Horka), Šrom (FC Lyons), 4 – Bartošek (FOFO Tribuna), Peřina (STEP STYLE), Muchka (Masajové B), Hovorka (Galatasaray), Fiala (Nový Svět), J. Vymazal (PSB 2010), Geletič (Foersterova), Vymazal (Slatinky), Caldr (FC Lyons), Vrána (Jívová), 3 – Krzyžánek (Second Wave), Marek Vystrčil (Aston Pila 98), Lojka (Masajové B), Sedlář (Masajové B), Macek (Rychlá Rota), Janků (Rychlá Rota), Kubes (Nový Svět), Mikuš (STEP STYLE), Šmída (FC Chelsea), Petula (PSB 2010), Kozák (Foersterova), Navrátil (Pivní balet 06), Hampl (Jívová), Mazáč (Jívová), Švarc (N.T.P.), Sokol (FC Lyons), Drozd (Sokolka), Tvrdík (PS Beton), 2 – Hejl (Second Wave), Stehlík (Rychlá Rota), Hruška (Nový Svět), Tandler (Nový Svět), Hofman (STEP STYLE), Dobrovský (STEP STYLE), Streit (STEP STYLE), Pavel Kuchyňa (FC Chelsea), Mudrák (FC Chelsea), Alka (Sokolka Horka), Filip (United Players), Pan Than Tiet (United Players), Krňávek (Foersterova), Jorda (PS Beton), Švec (Lůzři), Novotný (Lůzři), Halouska (United Players), Otava (Nový Svět), Strážnický (Second Wave), Gehr (Galatasaray), Krumpolec (Lůzři), Strážnický (FC Denilson), Hammer (Masajové A), Polák (Masajové A), Dráp (FOFO Tribuna), Stránský (United Players), Dočkal (Jívová), Konečný (PSB 2010), Majer (Velký Týnec), Bezděk (FC Lyons), Ehrenberger (Velký Týnec), Lintner (Velký Týnec), Janda (Pivní balet 06), Dostál (Slatinky), Bureš (Slatinky), Ides (Sokolka), Stodola (Sokolka), Pudel (PS Beton), Stehlík (PS Beton). (res)

Okomentuj jako první článek "V pátém kole prohrál lídr FC Křídla"