V Sigmě prodloužil Ordoš, v sobotu už se hraje

Fotbalisté SK Sigma Olomouc zahájili přípravu na jarní část Synot ligy. Bude u toho i záložník Michal Ordoš, na Andrově stadionu prodloužil smlouvu a bude na Hané působit minimálně do konce soutěžního ročníku. První přípravný zápas hraje Sigma v sobotu doma na umělce proti Ostravě, začíná se v 10.35.

„Myslím si, že bychom hlavně v první řadě měli udělat hráčům co nejlepší podmínky pro to, abychom byli schopni v průběhu jarní části výkonnost stabilizovat, zlepšit se a zachránit se. To je jednoznačný cíl pro jaro. V přípravě se proti standardům nic nemění, začínáme kondičním blokem, měli jsme kondiční testy, abychom měli jasné podklady a byli schopni tréninkový proces individualizovat v tom začátku. Máme tam poměrně dost zápasů, bude dostatečný prostor pro to, abychom hráče připravili na jarní část sezony,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

V přípravě má Sigma několik nových hráčů. „Máme tady Renarse Rodeho, lotyšského reprezentanta do pozice stopera, defenzivního chorvatského záložníka Dejana Poliće na zkoušku, zhruba čtrnácti denní. Renarse jsem viděl asi ve třech čtyřech zápasech, z toho množství stoperů, které jsem viděl, mě zaujal kvalitou a řešením situací. Takže jsme mu dali příležitost, tuto pozici jsme potřebovali vyřešit, věříme, že to byl správný tah. Kromě Spurného, Štěrby a Petra Ševčíka jsme si ještě posunuli Yunise. Uvidíme, jak tito hráči prokážou svoji výkonnost,“ uvedl Jílek.

Hanáci začnou přípravné zápasy už tuto sobotu, to v Olomouci startuje skupina D zimní T ipsport ligy.Jednotné vstupné na hrací den je 50 korun, vchod do areálu je možný brankou od plaveckého bazénu, otvíráme 30 minut před výkopem. Občerstvení zajištěno.

Program skupiny D – Olomouc
09. 01. 2016 – 10:35:
SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
13. 01. 2016 – 11:00: 1.SC Znojmo – SK Sigma Olomouc
13. 01. 2016 – 15:00: FC Baník Ostrava – MFK Frýdek-Místek
16. 01. 2016 – 11:00: FC Baník Ostrava – 1.SC Znojmo
16. 01. 2016 – 13:00: MFK Frýdek-Místek – SK Sigma Olomouc
20. 01. 2016 – 11:00: 1.SC Znojmo – MFK Frýdek-Místek

Okomentuj jako první článek "V Sigmě prodloužil Ordoš, v sobotu už se hraje"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..