Ve Slavoníně bude turnaj fanoušků a hráčů Mory

Tradiční fotbalový turnaj fanoušků a hokejistů HC Olomouc se koná ve čtvrtek ve Slavoníně. Začátek je v 16:30 ve zdejším sportovním areálu.

Na turnaj v malé kopané dorazí kompletní extraligový tým, včetně nových posil. Fanoušci tak mohou poprvé v akci vidět i slovenského reprezentačního brankáře Branislava Konráda, bývalého obránce Zlína Tomáše Valentu nebo vyhlášeného střelce Petra Kafku. Dorazí však také další předsezónní posily, v čele s exjihlavským Adamem Zemanem či slovenským útočníkem Tomášem Mikúšem.

Tomu všemu bude přihlížet Jiří Dopita, majitel klubu a olympijský vítěz z Nagana, společně se Zdeňkem Venerou, který před sezónou nahradil na lavičce Mory trenéra Petra Fialu.

A právě Petr Fiala přijal pozvání od fanoušků, kteří mu hodlají poděkovat za jeho osmileté působení u A týmu. V olomouckém klubu však úplně nekončí, od nové sezóny bude trénovat juniory.

Organizátoři si připravili pro všechny návštěvníky bohatý doprovodný program. Soutěžit se bude například o 20 vstupenek na první přípravný duel Mory, hraný 28. července doma s Kometou Brno. Vyhrát můžete také poukázky na jídlo nebo dres HC Olomouc.

Kromě aktuálního dění v klubu budou moci fanoušci získat podpisy a fotografie svých oblíbených hráčů. Vstup je zdarma.

Okomentuj jako první článek "Ve Slavoníně bude turnaj fanoušků a hráčů Mory"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..