Venc skončil v Kolíně třináctý

Matěj Ptáčník

Matěj Ptáčník

Kolínským cyklokrosem, který byl mistrovstvím republiky mládeže v této zimní cyklistické disciplíně, skončil pro žáky, kadety a juniory letošní Český pohár TOI TOI Cup. Z olomouckých cyklistů MAPEI Cyklo Kaňkovský startoval na výškově méně členité, písčité trati v kolínském lesoparku Borky pouze junior Lukáš Venc. Ten zajel svůj letošní standard a třináctým místem si zajistil stejnou pozici v celkovém hodnocení.

Žák Jan Kaňkovský nestartoval kvůli nemoci, a protože poslední závod byl bodově hodnocen dvojnásobně, obsadil v TOI TOI Cupu celkové dvanácté místo.

Cyklokrosy ovšem zdaleka nekončí, na Moravě pokračuje Oderský pohár letošními posledními dvěma závody v Ostravě a silvestrovským finálem ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.

V tomto třináctidílném seriálu má olomoucký tým MAPEI Cyklo Kaňkovský zastoupení ve všech kategoriích, v průběžném pořadí jsou v popředí třetí žena Romana Daněčková, v masters je rovněž třetí Roman Brandýs, shodně na šestých příčkách je junior Jiří Balihar a žákyně Sára Kaňkovská. V žácích je pátý Matěj Ptáčník, Jan Kaňkovský dvanáctý a Vojtěch Chvátal je třináctý.

První lednový víkend nového roku budou Loštice hostit předposlední závod Českého poháru masters, kde jsou olomoučtí také ve hře, pátý je Roman Brandýs a patnáctý Petr Čejka. Den na to se uskuteční v Uničově mistrovství republiky Elite.

Okomentuj jako první článek "Venc skončil v Kolíně třináctý"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..