Volejbalistky čeká Tomi-Remont Cup

Olomoucké volejbalistky čeká první herní prověrka v novém ročníku. Od pátku do neděle hostí Sportovní hala Univerzity Palackého jubilejní 30. ročník mezinárodního turnaje, který letos nese název Tomi-Remont Cup.

„Jsme moc rádi, že jsme pro turnaj získali silného partnera. Díky podpoře společnosti Tomi – Remont můžeme uspořádat opět kvalitně obsazený turnaj,“ říká výkonný ředitel klubu Radan Holásek.

Tradiční mezinárodní turnaj, který letos oslaví 30 let, získal ke svým kulatinám titulárního partnera. Je jím stavební společnost TOMI – REMONT a.s., která se zabývá dopravními a železničními stavbami.

„Podpora sportu v našem regionu je pro nás velmi důležitá, zvláště pak, jde-li o sport na špičkové úrovni, jakým je ženský volejbal v Olomouci. Jsme hrdí na to, že můžeme napomoci konání této významné sportovní akce,“ říká Martin Dokoupil, předseda představenstva společnosti, která letos slaví 25. výročí svého založení.

Volejbaloví příznivci se letos mohou těšit na čtveřici týmů. Z tuzemska se představí PVK Olymp Praha. Na jeho lavičku usedne v roli asistenta trenéra Martin Hroch, který poslední čtyři ročníky strávil na lavičce dalšího účastníka turnaje Sokola Šternberk. Ten prošel značnou obměnou, když z loňských opor základní sestavy zůstaly pouze Hudylivová a Kotlabová. Zpod Ještědu pak dorazí Dukla Liberec, která má po premiérovém ročníku v extralize opět velkou chuť bojovat o nejvyšší příčky. Na Hanou přijede i slovenský mistry Strabag Bratislava.

„Diváky chci pozvat na kvalitní volejbal a také nové tváře v týmu – Trnková, Kovářová či Kossányiová,“ láká Holásek na známá jména, která rozšířila sestavu.

Turnaj startuje v pátek od 17 hodin a zakončí ho nedělní souboj o 1. místo, který začne v 11 hodin.

Program Tomi-Remont Cupu:
Velká plocha Malá plocha

Pátek 17:00 Olomouc – Olymp Liberec – Bratislava
Sobota 9:30 Bratislava – Olymp Šternberk – Liberec
12:15 Liberec – Olomouc Bratislava – Šternberk
15:15 Olymp – Liberec
18:00 Olomouc – Bratislava Olymp – Šternberk
Neděle 9:00 o 3. místo
11:00 o 1. místo

Pozn.: utkání Olomouc – Šternberk se předehrává už ve čtvrtek od 16 hodin

Okomentuj jako první článek "Volejbalistky čeká Tomi-Remont Cup"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..