Volejbalový Šternberk posiluje

Novou extraligovou sezonu má velmi solidně rozehranou, přesto se oddíl volejbalistek TJ Sokol Šternberk rozhodl zvýšit konkurenci ve svém kádru. Z prvoligového Nového Jičína tak na Hanou zamířila blokařka Iveta Segeťová.

Čtyřiadvacetiletá Segeťová si s týmem šternberského Sokola zahraje extraligu poprvé, doposud působila v prvoligovém Novém Jičíně. „Před sezonou nás postihla jediná citelná ztráta, kterou byl nečekaný odchod blokařky Piňosové na poslední chvíli do Ostravy,“ připomněl manažer volejbalového Šternberka Jiří Zemánek. „Na bloku nám tak zůstaly vloni ještě juniorka Sochorcová a Holásková, která také hraje nejvyšší ženskou soutěž pouze krátce. Vzhledem k tomu, že na lavičce jsou jinak jen zcela nezkušené dorostenky, bylo potřeba tuto situaci řešit. Proto jsme se domluvili na příchodu Segeťové,“ řekl na adresu 183 centimetrů vysoké hráčky Zemánek.

Vzhledem k tomu, že nová šternberská posila se bude v seniorské extralize zatím rozkoukávat, teprve se podle manažera týmu uvidí, zdali se prosadí do základní sestavy. První příležitost bude mít příští úterý, kdy se Sokol doma od 17 hodin střetne v utkání Českého poháru s Přerovem.

Okomentuj jako první článek "Volejbalový Šternberk posiluje"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..