Volejbalový víkend čeká na diváky v hale UP

Volejbalistky Olomouce mají program na víkend jasný. V sobotu uzavřou první polovinu extraligy duelem s Ostravou, ve kterém budou usilovat o devátou výhru v řadě. Neuběhne ani 24 hodin a už budou na palubovce znovu, když od 14:30 hostí ve čtvrtfinále Českého poháru druhý celek extraligové tabulky Liberec.

„Program máme teď hodně nahuštěný,“ říká trenér Jiří Teplý o nadcházejících dnech.

Nejenom, že jeho svěřenkyně mají program na víkend už předem daný, ale hned ve středu zamíří pod Ještěd, kde je čeká pohárová odveta s tamní Duklou Liberec.

„Pro nás je teď důležité udržet výkonnost do konce prosince, pak si holky odpočinou,“ přemítá lodivod Olomouce.
„Jsme si vědomi, že máme poměrně široký a hlavně kvalitní kádr. Musíme ještě vydržet a momentálně udělat všechno proto, abychom se dostali do Final Four Českého poháru. Nebude to nic jednoduchého, ale musíme udělat maximum,“ hlásí trenér Jiří Teplý před náročným víkendovým programem.

V sobotu bude jeho tým útočit na devátou výhru v řadě. Od 17 hodin hostí Ostravu, která letos zůstává za očekáváním.

„Letos mají zatím nepřesvědčivé výkony, ale vzhledem k tomu, že v minulých ročnících hrála dobře, tak lze očekávat zlepšení. Určitě sem nepřijedou zápas odevzdat,“ říká na adresu soupeře olomoucký stratég.
Hanačky hrály naposledy minulý čtvrtek. Navíc se na vítězství moc nenadřely, když smetly Šternberk za třiašedesát minut.

„Hrajeme zápas po delší době, takže je potřeba jít do utkání znovu soustředěný a rozehrát se do dalších utkání,“ říká kouč Olomouce.

Necelých čtyřiadvacet hodin pak budou mít Olomoučanky na regeneraci. Netradičně v neděli už od 14:30 hodin přivítají Liberec v rámci Českého poháru.

„Myslím si, že je to jedno. Důležité je doma vyhrát co nejpřesvědčivěji,“ odpovídá Jiří Teplý na dotaz, jestli bere jako výhodu začínat doma. „Bude to hodně těžký zápas, když na sebe narazí momentálně dva nejlepší týmy ligy. Doufám, že nás přijdou podpořit fanoušci a předvedeme jim kvalitní výkon,“ dodává.

Zamíříte o víkendu podpořit Olomoučanky?

Víkend olomouckých volejbalistek:
Sobota
od 17 hodin – Ostrava (Extraliga)
Neděle od 14:30 hodin – Liberec (Český pohár)

Okomentuj jako první článek "Volejbalový víkend čeká na diváky v hale UP"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..