Výsledky a tabulky olomouckého futsalu

Olomoucký futsal

1.liga
DDsport Flamengo – 1.FC Bacardi 2:0, BFC Topgal.cz – Fido Dido 4:2, HDO Mrsklesy – FC Hněvotín 4:2, AT Olpran – Ar.Loučany A 5:3, LOLOstav. Žižka – Atl.Bystrovany 5:3, Aston Pila 98 – Hruška Chořelice 2:0, FC Levotil – Kovo Dřevo 1:1, Senice B – Ajax Bělidla 6:2.
1. HDO Mrsklesy 13 71:27 24
2. Aston Pila 98 13 60:28 23
3. FC Hněvotín 13 73:32 19
4. AT Olpran 13 69:42 18
5. Hruška Chořelic 13 31:27 14
6. FC Levotil 13 38:23 13
7. BFC Topgal.cz 13 41:43 13
8. DDsport Flameng 13 43:50 13
9. LOLOstav. Žižka 13 53:55 12
10. Kovo Dřevo 13 39:41 12
11. 1.FC Bacardi 13 34:51 11
12. Ajax Bělidla 13 41:63 9
13. Atl.Bystrovany 13 48:48 7
14. Ar.Loučany A 13 32:63 7
15. Senice B 13 30:82 7
16. Fido Dido 13 34:62 6

2.liga A
Panathinaikos – Galatasaray 1:1, Moravan Cholina – Mizerové 3:2, SK Profit NV – Sigma team 1:5, FC Křídla – Sokolka Horka A 4:3, Schwarzbach – Sokolka Horka B 0:2, Sokol Mezice – Dynamit 2:3, Panthers Řimice – Step a style 4:8.
1. Step a style 11 47:28 19
2. Galatasaray 11 62:47 17
3. FC Křídla 11 42:23 15
4. Panthers Řimice 11 66:41 14
5. Sokolka Horka A 11 40:38 14
6. Schwarzbach 11 38:30 13
7. SK Profit NV 11 35:38 12
8. Moravan Cholina 11 25:35 10
9. Sigma team 11 40:41 9
10. Sokol Mezice 11 36:40 8
11. Sokolka Horka B 11 29:33 8
12. Mizerové 11 36:53 6
13. Dynamit 11 26:44 5
14. Panathinaikos 11 22:53 4

2.liga B
Adam Leasing – FC Literpool 4:0, Vet.Hlubočky – Pergola 5:0, PS Beton – Radíkov 15:2, Zákl. Hnoyland – Modos Olomouc 1:5, AMG Daskabát – Rio de Blatec 1:5, SK DORESP Lošov – SK Kopeček 1:1, Restoma – Věznice Olomouc 3:1.
1. PS Beton 11 89:25 22
2. Rio de Blatec 11 51:32 15
3. SK DORESP Lošov 11 34:25 15
4. Modos Olomouc 11 39:28 14
5. Adam Leasing 11 36:28 14
6. SK Kopeček 11 22:25 11
7. AMG Daskabát 11 30:37 11
8. Vet.Hlubočky 11 33:33 10
9. Pergola 11 32:35 10
10. Věznice Olomouc 11 34:43 9
11. Radíkov 11 31:45 8
12. FC Literpool 11 23:37 7
13. Restoma 11 20:47 7
14. Zákl. Hnoyland 11 25:59 1

3.liga A
P.balet 06 – Juventus 6:3, Dědečci – FC Podlas 5:3, Nautila team – FC Rangers 12:1, Sedlisko – Pošta 2:1, Ložiska Haná – 1.FC Loučany 9:1, Meteor – Katoda Ol. 4:4, FC Bublákov – Syn. Slatinky 1:2.
1. Dědečci 11 39:27 18
2. Nautila team 11 50:21 17
3. Pošta 11 55:28 16
4. P.balet 06 11 44:35 14
5. Syn. Slatinky 10 26:20 12
6. Sedlisko 11 34:45 11
7. FC Bublákov 11 41:26 10
8. Meteor 10 30:25 10
9. FC Podlas 11 35:33 10
10. Ložiska Haná 11 35:34 8
11. Juventus 11 28:39 8
12. FC Rangers 11 23:47 8
13. Katoda Ol. 11 26:45 7
14. 1.FC Loučany 11 19:60 3

3.liga B
Magistrát MO – FC Fiasco 3:2, Mix Junior – Sokol Bělkovice 1:1, Inter Šternberk – Hammers 01 3:1, Rotor LBT – Menčestr uh. 4:3, Blesk Hlušovice – Benfica Lašťany 1:6, 1.FC Hombok – Sokol Žerotín 10:2, Sokol Pohořany – KSN Masajové 1:2.
1. Inter Šternberk 11 47:17 20
2. 1.FC Hombok 11 39:23 16
3. Rotor LBT 11 42:27 13
4. Sokol Bělkovice 11 26:21 13
5. Sokol Žerotín 11 28:30 13
6. Benfica Lašťany 11 33:22 12
7. Mix Junior 11 24:21 12
8. FC Fiasco 11 23:24 11
9. Sokol Pohořany 11 20:24 10
10. Magistrát MO 11 31:35 9
11. KSN Masajové 11 22:39 8
12. Menčestr uh. 11 25:33 7
13. Hammers 01 11 26:38 6
14. Blesk Hlušovice 11 14:46 4

3.liga C
PK Color – Henkováci 5:3, Háger podlahy – RK Dachi 1:8, FC Holice – KMK Březové 8:0, Agrometal – Buff-belt 0:3, FC Peklo NV – Slovan Uničov 1:4, RoDo Pavlovičky – Endl lotto 3:6, Spurs FC – FC Tigers 3:1.
1. Slovan Uničov 11 64:36 18
2. Endl lotto 11 47:25 17
3. RK Dachi 11 43:18 16
4. Henkováci 11 53:30 16
5. Spurs FC 11 36:30 14
6. PK Color 11 42:39 14
7. Agrometal 11 33:29 13
8. Háger podlahy 11 27:49 10
9. FC Holice 11 38:40 8
10. Buff-belt 11 40:47 8
11. RoDo Pavlovičky 11 28:44 7
12. FC Tigers 11 15:32 7
13. KMK Březové 11 30:45 6
14. FC Peklo NV 11 21:53 0

3.liga D
Ajax Pivodam – Mates 5:6, BZ Stavotechnika – Foerstrova 1:1, FC Chelsea – Bažanti 9:1, Kamerun – KMK Haná 5:0, M-Contakt – FC Koulaři 5:9, MK Chelsea – El.Otáhal A 9:2, Miami Beach – Geoboys 0:3.
1. FC Chelsea 11 82:14 20
2. Ajax Pivodam 11 45:33 14
3. Kamerun 11 37:26 14
4. BZ Stavotechnik 11 31:24 13
5. FC Koulaři 11 48:48 13
6. KMK Haná 11 40:41 12
7. M-Contakt 11 39:38 11
8. Mates 11 38:52 11
9. MK Chelsea 11 48:52 10
10. Bažanti 11 26:48 10
11. Miami Beach 11 28:38 9
12. Geoboys 11 27:32 8
13. El.Otáhal A 11 30:44 8
14. Foerstrova 11 20:49 1

4.liga A
Erena – FC Kanonýři 5:4, Draci – SK Mrsklesy 8:3, Inv.Bukovany – Mlha team 2:7, D.Bystrovany – Koliba Bukovany 5:2, Přáslavští lvi – AC Hodolany 1:2, Roko Samotišky – Atl.Přáslavice 2:2, Arktic Ol. – Hurikán VB 1:5.
1. Hurikán VB 11 76:21 22
2. Mlha team 11 63:33 18
3. Erena 11 60:29 16
4. Draci 11 52:24 16
5. Arktic Ol. 11 64:25 15
6. FC Kanonýři 11 52:33 11
7. SK Mrsklesy 11 48:38 11
8. Atl.Přáslavice 11 32:35 10
9. D.Bystrovany 11 32:64 8
10. Inv.Bukovany 11 24:57 8
11. Přáslavští lvi 11 22:39 6
12. AC Hodolany 11 19:62 6
13. Roko Samotišky 11 31:45 5
14. Koliba Bukovany 11 14:84 2

4.liga B
Barbar – Sokol Unčovice 4:2, Leaders – Plantoši 5:4, Dektrade – Dř.Pňovice 2:2, SK Véska – Buldogs Pňovice 1:2, Meta Pohořany – NTP 6:1, KZT Štěpánov – Zora club 0:3.
1. Zora club 11 52:21 19
2. NTP 11 32:20 17
3. Dř.Pňovice 11 46:29 15
4. Meta Pohořany 11 39:25 15
5. Blues rock 11 52:36 12
6. Buldogs Pňovice 11 29:30 12
7. Leaders 11 37:47 9
8. Dektrade 11 25:32 7
9. Barbar 11 29:45 6
10. SK Véska 11 28:55 6
11. Plantoši 11 35:39 5
12. KZT Štěpánov 11 13:30 5
13. Sokol Unčovice 11 25:33 4

4.liga C
Real teMko – Hop-trop 3:4, FC 1970 Bubeník – Herna Sigma HBL 1:3, OKL team – KMK Loco 2:5, FC Univerza – Boca Senior 1:1, Dalkia ČR – FC Šviháci 1:3, FC Broky – OSŽ Commando 2:1, SK Holice – Red Devils 2:0.
1. FC Šviháci 11 50:22 18
2. Herna Sigma HBL 11 54:30 18
3. Boca Senior 11 50:24 16
4. SK Holice 11 43:21 16
5. FC Univerza 11 45:30 15
6. FC Broky 11 42:38 14
7. FC 1970 Bubeník 11 44:35 13
8. Real teMko 11 30:40 9
9. Red Devils 11 32:32 8
10. Hop-trop 11 24:44 7
11. KMK Loco 11 36:46 6
12. OKL team 11 37:58 6
13. Dalkia ČR 11 29:62 5
14. OSŽ Commando 11 26:60 3

4.liga D
FC Tripol – Ar.Loučany B 6:4, Stuzam Ol. – MO 2:4, FC IJZ – Escuadra 2:4, AC Jojo – United Players 1:9, 1.FC Press – SK Slatinky 1:4, Second Wave – Sokol Olšany 3:3, m.Senice – FC Rataje 1:4.
1. Escuadra 11 73:20 21
2. FC Rataje 11 41:28 15
3. Ar.Loučany B 11 40:33 15
4. FC IJZ 11 35:29 15
5. United Players 11 47:26 14
6. FC Tripol 11 36:39 13
7. m.Senice 11 37:31 11
8. 1.FC Press 11 57:43 10
9. Sokol Olšany 11 38:44 10
10. Stuzam Ol. 11 32:52 9
11. SK Slatinky 11 29:44 8
12. Second Wave 11 36:47 7
13. MO 11 15:37 4
14. AC Jojo 11 19:62 2

4.liga E
Rychlá rota – F1 U Slávka 3:1, FC Vikingové – AC Rapid 3:3, Real Lazar – Sokol Křelov B 10:2, Sokol Křelov A – Sokol Náklo 4:3, Hodolany J. – Naschrot 4:4, 1.FC Skrbeň – etězy Ol. 1:4, Sokol Skrbeň – AC Karasov 3:0.
1. Rychlá rota 11 44:17 21
2. Real Lazar 11 62:31 18
3. F1 U Slávka 11 37:21 14
4. Sokol Křelov A 11 41:26 14
5. Naschrot 11 50:41 12
6. Sokol Skrbeň 11 39:33 12
7. etězy Ol. 11 29:26 11
8. FC Vikingové 11 36:32 10
9. AC Rapid 11 31:31 9
10. Sokol Křelov B 11 36:61 9
11. Sokol Náklo 11 39:55 8
12. Hodolany J. 11 22:44 6
13. 1.FC Skrbeň 11 26:50 6
14. AC Karasov 11 23:47 4

4.liga F
Hejč.berani – El.Otáhal B 1:0, FC Lyons – PSB 2010 1:5, Black stuff – FC Hattrick 2:1, Marastd – Hugo Boss 5:3, FC Alcatraz – FC Štok 1:3, Mod.hv. Litovel – Arsenal FC 0:0.
1. PSB 2010 11 65:17 19
2. FC Lyons 11 49:21 16
3. El.Otáhal B 11 35:21 13
4. Kenny juniors 10 36:24 13
5. Marastd 11 40:46 12
6. Hugo Boss 11 38:35 11
7. Hejč.berani 11 21:30 10
8. Mod.hv. Litovel 11 27:29 8
9. MK Jívová 10 25:29 7
10. FC Štok 11 24:38 7
11. FC Hattrick 11 27:50 6
12. Black stuff 11 22:46 5
13. FC Alcatraz 11 17:40 3
14. Arsenal FC 11 0:0 0

4.liga G
FC Redsiro – FK Krčmaň 97 1:4, HC Istegum box – Slzna Černovír 0:3, FC Braník – DHL Olomouc 2:3, FOFO tribuna – KAF Přestavlky 0:4, FC Denison Ol. – FC ZRTV loko 2:4, Odra – FC Partyzán 0:2.
1. FK Krčmaň 97 11 55:16 17
2. FC Redsiro 11 51:26 16
3. DHL Olomouc 11 36:30 16
4. Slzna Černovír 11 57:31 15
5. FC ZRTV loko 11 30:28 14
6. FOFO tribuna 11 37:37 11
7. FC Partyzán 11 29:46 10
8. FC Braník 11 30:27 9
9. KAF Přestavlky 11 22:31 7
10. HC Istegum box 11 20:34 7
11. P.balet 99 11 28:31 6
12. Odra 11 22:47 4
13. FC Denison Ol. 11 14:47 0

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky olomouckého futsalu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE