Výsledky a tabulky olomouckého futsalu

1.liga
Ajax Bělidla – FC Levotil 0:4, FC Hněvotín – AT Olpran 8:4, Kovo Dřevo – HDO Mrsklesy 1:3, Atl.Bystrovany – DDsport Flamengo 6:4, Hruška Chořelice – LOLOstav. Žižka 2:1, Ar.Loučany A – Aston Pila 98 0:5, 1.FC Bacardi – BFC Topgal.cz 3:5.
1. HDO Mrsklesy 12 67:25 22
2. Aston Pila 98 12 58:28 21
3. FC Hněvotín 12 71:28 19
4. AT Olpran 12 64:39 16
5. Hruška Chořelic 12 31:25 14
6. FC Levotil 12 37:22 12
7. Kovo Dřevo 12 38:40 11
8. BFC Topgal.cz 12 37:41 11
9. DDsport Flameng 12 41:50 11
10. 1.FC Bacardi 12 34:49 11
11. LOLOstav. Žižka 12 48:52 10
12. Ajax Bělidla 12 39:57 9
13. Atl.Bystrovany 12 45:43 7
14. Ar.Loučany A 12 29:58 7
15. Senice B 11 21:71 5
16. Fido Dido 11 23:55 4

2.liga A
Sigma team – Schwarzbach 4:4, Dynamit – Panathinaikos 3:3, Step a style – FC Křídla 3:2, Sokolka Horka B – Sokol Mezice 2:4, Sokolka Horka A – SK Profit NV 2:2, Mizerové – Panthers Řimice 6:12, Galatasaray – Moravan Cholina 2:1.
1. Step a style 10 39:24 17
2. Galatasaray 10 61:46 16
3. Panthers Řimice 10 62:33 14
4. Sokolka Horka A 10 37:34 14
5. FC Křídla 10 38:20 13
6. Schwarzbach 10 38:28 13
7. SK Profit NV 10 34:33 12
8. Sokol Mezice 10 34:37 8
9. Moravan Cholina 10 22:33 8
10. Sigma team 10 35:40 7
11. Sokolka Horka B 10 27:33 6
12. Mizerové 10 34:50 6
13. Dynamit 10 23:42 3
14. Panathinaikos 10 21:52 3

2.liga B
Rio de Blatec – SK DORESP Lošov 4:2, Věznice Olomouc – Adam Leasing 2:4, FC Literpool – Vet.Hlubočky 0:3, Modos Olomouc – Restoma 4:1, Pergola – AMG Daskabát 4:5, Radíkov – Zákl. Hnoyland 7:2, SK Kopeček – PS Beton 0:5.
1. PS Beton 10 74:23 20
2. SK DORESP Lošov 10 33:24 14
3. Rio de Blatec 10 46:31 13
4. Modos Olomouc 10 34:27 12
5. Adam Leasing 10 32:28 12
6. AMG Daskabát 10 29:32 11
7. Pergola 10 32:30 10
8. SK Kopeček 10 21:24 10
9. Věznice Olomouc 10 33:40 9
10. Radíkov 10 29:30 8
11. Vet.Hlubočky 10 28:33 8
12. FC Literpool 10 23:33 7
13. Restoma 10 17:46 5
14. Zákl. Hnoyland 10 24:54 1

3.liga A
FC Podlas – Sedlisko 3:3, Juventus – FC Bublákov 3:2, FC Rangers – Dědečci 3:2, Pošta – Ložiska Haná 5:2, Katoda Ol. – Nautila team 1:3, 1.FC Loučany – P.balet 06 1:4.
1. Pošta 10 54:26 16
2. Nautila team 10 38:20 15
3. Dědečci 10 33:27 14
4. P.balet 06 10 38:32 12
5. FC Bublákov 10 40:24 10
6. Syn. Slatinky 9 24:19 10
7. FC Podlas 10 32:28 10
8. FC Rangers 10 25:34 10
9. Meteor 9 26:21 9
10. Sedlisko 10 32:44 9
11. Juventus 10 25:33 8
12. Ložiska Haná 10 26:33 6
13. Katoda Ol. 10 22:41 6
14. 1.FC Loučany 10 18:51 3

3.liga B
Menčestr uh. – Inter Šternberk 0:3, KSN Masajové – 1.FC Hombok 2:3, FC Fiasco – Mix Junior 3:2, Sokol Žerotín – Rotor LBT 3:4, Benfica Lašťany – Sokol Pohořany 1:2, Sokol Bělkovice – Blesk Hlušovice 2:3.
1. Inter Šternberk 10 44:16 18
2. 1.FC Hombok 10 29:21 14
3. Sokol Žerotín 10 26:20 13
4. Sokol Bělkovice 10 25:20 12
5. Rotor LBT 10 38:24 11
6. Mix Junior 10 23:20 11
7. FC Fiasco 10 21:21 11
8. Benfica Lašťany 10 27:21 10
9. Sokol Pohořany 10 19:22 10
10. Menčestr uh. 10 22:29 7
11. Hammers 01 9 21:28 6
12. KSN Masajové 10 20:38 6
13. Magistrát MO 9 21:29 5
14. Blesk Hlušovice 10 13:40 4

3.liga C
RK Dachi – FC Peklo NV 8:0, Endl lotto – PK Color 2:0, Buff-belt – RoDo Pavlovičky 7:3, Henkováci – Háger podlahy 9:0, FC Tigers – FC Holice 2:1, Slovan Uničov – Spurs FC 4:3, KMK Březové – Agrometal 3:5.
1. Henkováci 10 50:25 16
2. Slovan Uničov 10 60:35 16
3. Endl lotto 10 41:22 15
4. RK Dachi 10 35:17 14
5. Agrometal 10 33:26 13
6. Spurs FC 10 33:29 12
7. PK Color 10 37:36 12
8. Háger podlahy 10 26:41 10
9. RoDo Pavlovičky 10 25:38 7
10. FC Tigers 10 14:29 7
11. KMK Březové 10 30:37 6
12. Buff-belt 10 37:47 6
13. FC Holice 10 30:40 6
14. FC Peklo NV 10 20:49 0

3.liga D
FC Koulaři – Miami Beach 3:5, Geoboys – FC Chelsea 3:2, Foerstrova – Kamerun 3:5, Bažanti – Ajax Pivodam 2:5, El.Otáhal A – M-Contakt 3:5, KMK Haná – MK Chelsea 2:10, Mates – BZ Stavotechnika 5:3.
1. FC Chelsea 10 73:13 18
2. Ajax Pivodam 10 40:27 14
3. BZ Stavotechnik 10 30:23 12
4. Kamerun 10 32:26 12
5. KMK Haná 10 40:36 12
6. M-Contakt 10 34:29 11
7. FC Koulaři 10 39:43 11
8. Bažanti 10 25:39 10
9. Miami Beach 10 28:35 9
10. Mates 10 32:47 9
11. El.Otáhal A 10 28:35 8
12. MK Chelsea 10 39:50 8
13. Geoboys 10 24:32 6
14. Foerstrova 10 19:48 0

4.liga A
FC Kanonýři – Roko Samotišky 3:3, Mlha team – Draci 7:6, Hurikán VB – Přáslavští lvi 6:1, Koliba Bukovany – Erena 2:14, AC Hodolany – Inv.Bukovany 2:5, SK Mrsklesy – D.Bystrovany 3:4, Atl.Přáslavice – Arktic Ol. 1:5.
1. Hurikán VB 10 71:20 20
2. Mlha team 10 56:31 16
3. Arktic Ol. 10 63:20 15
4. Erena 10 55:25 14
5. Draci 10 44:21 14
6. FC Kanonýři 10 48:28 11
7. SK Mrsklesy 10 45:30 11
8. Atl.Přáslavice 10 30:33 9
9. Inv.Bukovany 10 22:50 8
10. Přáslavští lvi 10 21:37 6
11. D.Bystrovany 10 27:62 6
12. Roko Samotišky 10 29:43 4
13. AC Hodolany 10 17:61 4
14. Koliba Bukovany 10 12:79 2

4.liga B
NTP – SK Véska 3:0, Zora club – Leaders 11:1, Dř.Pňovice – KZT Štěpánov 3:0, Blues rock – Dektrade 4:2, Plantoši – Barbar 2:7, Sokol Unčovice – Meta Pohořany 4:4.
1. Zora club 10 49:21 17
2. NTP 10 31:14 17
3. Dř.Pňovice 10 44:27 14
4. Meta Pohořany 10 33:24 13
5. Blues rock 10 52:36 12
6. Buldogs Pňovice 10 27:29 10
7. Leaders 10 32:43 7
8. Dektrade 10 23:30 6
9. SK Véska 10 27:53 6
10. Plantoši 10 31:34 5
11. KZT Štěpánov 10 13:27 5
12. Sokol Unčovice 10 23:29 4
13. Barbar 10 25:43 4

4.liga C
Boca Senior – Dalkia ČR 17:1, OSŽ Commando – SK Holice 4:7, KMK Loco – FC Univerza 3:6, Hop-trop – FC 1970 Bubeník 2:8, Red Devils – Real teMko 1:2, Herna Sigma HBL – OKL team 6:4, FC Šviháci – FC Broky 5:2.
1. FC Šviháci 10 47:21 16
2. Herna Sigma HBL 10 51:29 16
3. Boca Senior 10 49:23 15
4. SK Holice 10 41:21 14
5. FC Univerza 10 44:29 14
6. FC 1970 Bubeník 10 43:32 13
7. FC Broky 10 40:37 12
8. Real teMko 10 27:36 9
9. Red Devils 10 32:30 8
10. OKL team 10 35:53 6
11. Hop-trop 10 20:41 5
12. Dalkia ČR 10 28:59 5
13. KMK Loco 10 31:44 4
14. OSŽ Commando 10 25:58 3

4.liga D
Escuadra – FC Tripol 10:1, MO – m.Senice 0:5, United Players – FC IJZ 3:3, FC Rataje – AC Jojo 7:1, Ar.Loučany B – Second Wave 5:1, Sokol Olšany – 1.FC Press 5:3, SK Slatinky – Stuzam Ol. 4:1.
1. Escuadra 10 69:18 19
2. Ar.Loučany B 10 36:27 15
3. FC IJZ 10 33:25 15
4. FC Rataje 10 37:27 13
5. United Players 10 38:25 12
6. Šm.Senice 10 36:27 11
7. FC Tripol 10 30:35 11
8. 1.FC Press 10 56:39 10
9. Sokol Olšany 10 35:41 9
10. Stuzam Ol. 10 30:48 9
11. Second Wave 10 33:44 6
12. SK Slatinky 10 25:43 6
13. ÚMO 10 11:35 2
14. AC Jojo 10 18:53 2

4.liga E
Sokol Náklo – Real Lazar 4:11, F1 U Slávka – Hodolany J. 3:0, Naschrot – 1.FC Skrbeň 7:2, AC Karasov – Sokol Křelov A 1:11, Sokol Křelov B – FC Vikingové 4:4, Řetězy Ol. – Sokol Skrbeň 0:3, AC Rapid – Rychlá rota 1:3.
1. Rychlá rota 10 41:16 19
2. Real Lazar 10 52:29 16
3. F1 U Slávka 10 36:18 14
4. Sokol Křelov A 10 37:23 12
5. Naschrot 10 46:37 11
6. Sokol Skrbeň 10 36:33 10
7. FC Vikingové 10 33:29 9
8. Řetězy Ol. 10 25:25 9
9. Sokol Křelov B 10 34:51 9
10. AC Rapid 10 28:28 8
11. Sokol Náklo 10 36:51 8
12. 1.FC Skrbeň 10 25:46 6
13. Hodolany J. 10 18:40 5
14. AC Karasov 10 23:44 4

4.liga F
FC Štok – Marastd 2:4, PSB 2010 – FC Alcatraz 8:1, Arsenal FC – Hejč.berani 0:0, MK Jívová – Black stuff 3:1, FC Hattrick – Mod.hv. Litovel 4:2, El.Otáhal B – FC Lyons 3:3, Hugo Boss – Kenny juniors 2:2.
1. PSB 2010 10 60:16 17
2. FC Lyons 10 48:16 16
3. El.Otáhal B 10 35:20 13
4. Kenny juniors 10 36:24 13
5. Hugo Boss 10 35:30 11
6. Marastd 10 35:43 10
7. Mod.hv. Litovel 10 27:29 8
8. Hejč.berani 10 20:30 8
9. MK Jívová 10 25:29 7
10. FC Hattrick 10 26:48 6
11. FC Štok 10 21:37 5
12. FC Alcatraz 10 16:37 3
13. Black stuff 10 20:45 3

4.liga G
FC ZRTV loko – Odra 2:1, Slzna Černovír – FOFO tribuna 9:4, FC Partyzán – P.balet 99 4:3, DHL Olomouc – FC Redsiro 1:6, FK Krčmaň 97 – HC Istegum box 7:1, KAF Přestavlky – FC Denison Ol. 3:2.
1. FC Redsiro 10 50:22 16
2. FK Krčmaň 97 10 51:15 15
3. DHL Olomouc 10 33:28 14
4. Slzna Černovír 10 54:31 13
5. FC ZRTV loko 10 26:26 12
6. FOFO tribuna 10 37:33 11
7. FC Braník 10 28:24 9
8. FC Partyzán 10 27:46 8
9. HC Istegum box 10 20:31 7
10. P.balet 99 10 28:31 6
11. KAF Přestavlky 10 18:31 5
12. Odra 10 22:45 4
13. FC Denison Ol. 10 12:43 0

Reklama

[ad#retezy]

Okomentuj jako první článek "Výsledky a tabulky olomouckého futsalu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE