Výsledky KFS Olomouc – 23. a 24. dubna

Fincentrum krajský přebor
Kralice – Zlaté Hory 0:3 (0:1), Lipník – Želatovice 2:0 (0:0), Jeseník – Hněvotín 0:0, 1.FC Přerov – Velké Losiny 5:1 (1:0), Hranice – 1.HFK Olomouc B 3:1 (2:1), Ústí – Určice 1:1 (1:1), Dolany – Oskava 1:0 (0:0), Kozlovice – Litovel 1:5 (0:3).

1. 1.FC Přerov 22 13 5 4 48: 29 44
2. Hranice 22 11 7 4 44: 30 40
3. Kralice 22 12 4 6 42: 28 40
4. Oskava 22 11 5 6 50: 33 38
5. Litovel 22 11 3 8 45: 38 36
6. Kozlovice 22 10 4 8 38: 37 34
7. 1.HFK B 22 11 0 11 34: 33 33
8. Ústí 22 9 4 9 43: 44 31
9. Určice 22 8 6 8 37: 43 30
10. Dolany 22 8 5 9 35: 37 29
11. Velké Losiny 22 6 8 8 51: 52 26
12. Želatovice 22 7 4 11 45: 45 25
13. Hněvotín 22 5 8 9 24: 36 23
14. Lipník 22 4 9 9 25: 37 21
15. Jeseník 22 3 10 9 26: 43 19
16. Zlaté Hory 22 4 4 14 23: 45 16

I.třída, skupina A
Bludov – Štěpánov 3:0, Šternberk – Loučná 6:0 nedohráno -málo hostů, Vikýřovice – Šumvald 2:1, Písečná – Štíty 1:1, Loštice – Medlov 1:0, Leština – Moravský Beroun 0:2, Troubelice – Bouzov 3:1.

1. Loštice 19 13 2 4 48: 31 41
2. Bouzov 19 12 3 4 48: 29 39
3. Šumvald 19 13 0 6 40: 30 39
4. Šternberk 19 12 2 5 42: 19 38
5. Štíty 19 10 2 7 43: 28 32
6. Medlov 19 9 3 7 40: 27 30
7. Troubelice 19 7 2 10 33: 35 23
8. Bludov 19 7 2 10 31: 39 23
9. Loučná 19 7 1 11 22: 37 22
10. Vikýřovice 19 6 4 9 22: 38 22
11. Písečná 19 6 4 9 18: 34 22
12. Štěpánov 19 5 4 10 31: 45 19
13. Moravský Beroun 19 4 4 11 33: 40 16
14. Leština 19 4 3 12 20: 39 15

I.A třída, skupina B
Bělkovice – Čechovice 1:2, Klenovice – Slatinice 4:2, Náměšť – Plumlov 3:0, Dub nad Mor. – Brodek u Př. 2:3, Tovačov – Jesenec 2:1, Bělotín – Kojetín 0:4, Opatovice – Troubky 1:1.

1. Kojetín 19 13 2 4 37: 15 41
2. Troubky 19 12 3 4 46: 31 39
3. Bělotín 19 11 1 7 30: 23 34
4. Opatovice 19 8 6 5 47: 24 30
5. Náměšť 19 9 3 7 36: 27 30
6. Klenovice 19 9 3 7 33: 33 30
7. Bělkovice 19 8 5 6 30: 25 29
8. Čechovice 19 8 5 6 33: 38 29
9. Dub nad Mor. 19 7 6 6 37: 34 27
10. Jesenec 19 7 5 7 30: 31 26
11. Slatinice 19 5 3 11 27: 38 18
12. Plumlov 19 5 3 11 25: 37 18
13. Tovačov 19 4 1 14 16: 33 13
14. Brodek u Př. 19 4 0 15 23: 61 12

I.B třída, skupina A
Hor.Moštěnice – Lipová 4:1, Nezamyslice – Hustopeče 3:0, Všechovice – Haná Prostějov 0:4, Radslavice – Býškovice 2:0, Pivín – Protivanov 5:2, Konice „B“ – Kostelec 0:0, Mostkovice – Vrahovice 2:1.

1. Haná Prostějov 19 14 3 2 41: 19 45
2. Konice „B“ 19 13 5 1 55: 16 44
3. Kostelec 19 11 5 3 46: 26 38
4. Lipová 19 11 2 6 44: 27 35
5. Hor.Moštěnice 19 10 3 6 39: 27 33
6. Býškovice 19 8 2 9 35: 37 26
7. Všechovice 19 7 4 8 32: 35 25
8. Radslavice 19 7 3 9 27: 35 24
9. Mostkovice 19 6 4 9 19: 40 22
10. Pivín 19 5 5 9 31: 39 20
11. Hustopeče 19 5 4 10 28: 37 19
12. Nezamyslice 19 5 2 12 31: 42 17
13. Protivanov 19 3 4 12 23: 48 13
14. Vrahovice 19 2 6 11 19: 42 12

I.B třída, skupina B
Červenka – Kožušany 2:5, Nové Sady – Příkazy 4:0, Slavonín – Černovír 1:0, Velká Bystřice – Hlubočky 1:2, Velký Týnec – Drahlov 0:1, Majetín – Bohuňovice 1:2, Lutín – Haňovice 1:1.

1. Nové Sady 19 13 2 4 64: 24 41
2. Hlubočky 19 13 2 4 52: 24 41
3. Slavonín 19 10 6 3 42: 27 36
4. Černovír 19 10 5 4 43: 24 35
5. Lutín 19 10 4 5 42: 28 34
6. Bohuňovice 19 8 3 8 28: 29 27
7. Drahlov 19 8 2 9 34: 40 26
8. Kožušany 19 7 4 8 33: 31 25
9. Velká Bystřice 19 7 4 8 27: 31 25
10. Velký Týnec 19 7 4 8 31: 36 25
11. Majetín 19 6 3 10 28: 35 21
12. Haňovice 19 4 6 9 20: 33 18
13. Červenka 19 3 5 11 25: 63 14
14. Příkazy 19 0 4 15 7: 51 4

I.B třída, skupina C
Nový Malín – SK Řetězárna 2:0, Bohdíkov – Vidnava 0:4, Sudkov – Lesnice 1:2, Javorník – Jindřichov 1:2, Ruda n. Mor.- Staré Město 1:2, St. Červená Voda – Žulová 1:1, Hrabišín – Mohelnice „B“ 1:3.

1. Mohelnice „B“ 19 14 3 2 53: 20 45
2. Hrabišín 19 9 6 4 34: 15 33
3. SK Řetězárna 19 10 3 6 40: 30 33
4. Jindřichov 19 10 2 7 34: 30 32
5. Nový Malín 19 8 5 6 24: 26 29
6. Sudkov 19 8 4 7 27: 24 28
7. Žulová 19 8 4 7 30: 40 28
8. Lesnice 19 7 6 6 33: 24 27
9. Staré Město 19 8 3 8 45: 40 27
10. Vidnava 19 7 2 10 38: 39 23
11. Bohdíkov 19 5 5 9 20: 31 20
12. Ruda n. Mor. 19 5 4 10 21: 34 19
13. Javorník 19 5 3 11 24: 35 18
14. St. Č. Voda 19 2 4 13 27: 62 10

Okomentuj jako první článek "Výsledky KFS Olomouc – 23. a 24. dubna"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE