Výsledky, tabulky a fotky ze třetího jarního kola

1.liga
Více ZDE.

2.liga A
Sigma team – Mizerové 3:5
Sokolka Horka A – Dynamit 5:1
Sokolka Horka B – Galatasaray 4:5
SK Profit NV – Step a style 2:2
Schwarzbach – FC Křídla 4:2
Sokol Mezice – Panthers Řimice 6:2

1. Step a style 16 60:34 26
2. Galatasaray 16 91:63 24
3. Panthers Řimice 16 75:55 16
4. SK Profit NV 16 48:44 16
5. Schwarzbach 16 46:43 16
6. Sokolka Horka A 16 51:51 16
7. FC Křídla 16 48 35:15
8. Sigma team 16 54:53 13
9. Sokol Mezice 16 53:53 13
10. Moravan Cholina 16 28:49 12
11. Mizerové 16 45:68 9
12. Sokolka Horka B 16 35:52 8
13. Dynamit 16 35:69 8

2.liga B
Modos Olomouc – FC Literpool 2:2
Zákl. Hnoyland – SK DORESP Lošov 3:4
Adam Leasing – Vet.Hlubočky 3:7
SK Kopeček – Věznice Olomouc 5:4
PS Beton – Rio de Blatec 9:3
Restoma – AMG Daskabát 4:1
Radíkov – Pergola 4:2

1. PS Beton 16 136:36 31
2. SK DORESP Lošov 16 47:39 21
3. Rio de Blatec 16 61:51 20
4. Modos Olomouc 16 50:46 19
5. SK Kopeček 16 34:33 18
6. Vet.Hlubočky 16 57:46 17
7. Adam Leasing 16 48:46 16
8. Pergola 16 43:47 15
9. Restoma 16 33:56 14
10. AMG Daskabát 16 40:54 13
11. Věznice Olomouc 16 59:77 13
12. Radíkov 16 48:66 13
13. FC Literpool 16 38:64 9
14. Zákl. Hnoyland 16 41:74 5

3.liga A
Nautila team – Ložiska Haná 4:2
Dědečci – Sedlisko 4:5
Meteor – P.balet 06 1:2
Juventus – FC Rangem 2:5
Katoda Ol. – FC Podlas 1:6
FC Bublákov – 1.FC Loučany 4:2
Syn. Slatinky – Pošta 3:4

1. Dědečci 16 60:42 25
2. Nautila team 16 74:36 23
3. Syn. Slatinky 16 52:30 21
4. P.balet 06 16 58:43 21
5. Pošta 16 74:49 20
6. Sedlisko 16 56:61 20
7. Meteor 16 47:40 18
8. FC Podlas 16 50:48 16
9. FC Bublákov 16 57:43 14
10. FC Rangers 16 40:65 13
11. Juventus 16 40:57 11
12. Ložiska Haná 16 45:51 10
13. Katoda Ol. 16 36:66 9
14. 1.FC Loučany 16 31:89 3

3.liga B
Magistrát MO – Sokol Pohořany 5:2
Menčestr uh. – Benfica Lašťany 2:2
Mix Junior – Blesk Hlušovice 3:1
Inter Šternberk – 1.FC Hombok 7:3
Hammers 01 – Sokol Bělkovice 1:1
Sokol Žerotín – FC Fiasco 3:5

1. Inter Šternberk 16 67:24 28
2. Rotor LBT 15 59:34 21
3. 1.FC Hombok 16 51:38 21
4. Sokol Žerotín 16 49:43 21
5. Magistrát MO 16 52:42 17
6. Mix Junior 16 34:31 17
7. Sokol Bělkovice 16 34:34 17
8. Benfica Lašťany 16 41:40 16
9. FC Fiasco 16 33:36 14
10. Sokol Pohořany 16 31:39 13
11. KSN Masajové 15 29:51 12
12. Hammers 01 16 37:49 10
13. Menčestr uh. 16 35:51 10
14. Blesk Hlušovice 16 22:62 5

Fotogalerie: Hammers 01 – Sokol Bělkovice 1:1

no images were found

3.liga C

RK Dachi – KMK Březové 6:3
Spurs FC – Háger podlahy 7:7
FC Holice – PK Color 4:6
FC Peklo NV – Henkováci 2:7
FC Tigers – Buff-belt 4:4
Agrometal – RoDo Pavlovičky 1:5
Slovan Uničov – Endl lotto 1:3

1. Endl lotto 16 71:36 25
2. RK Dachi 16 64:31 24
3. Slovan Uničov 16 85:56 23
4. PK Color 16 63:51 23
5. Henkováci 16 1:53 20
6. Agrometal 16 45:41 17
7. FC Holice 16 63:56 16
8. Spurs FC 16 51:59 16
9. KMK Březové 16 59:60 14
10. RoDo Pavlovičky 16 53:58 13
11. Háger podlahy 16 40:79 11
12. Buff-belt 16 3:67 10
13. FC Tigers 16 28:51 10
14. FC Peklo NV 16 32:80 2

3.liga D
Ajax Pivodam – Geoboys 7:2
BZ Stavotechnika – FC Chelsea 1:8
Bažanti – KMK Haná 1:6
Kamerun – Miami Beach 1:3
Mates – FC Koulaři 5:2
MK Chelsea – M-Contakt 2:2
Foerstrova – El.Otáhal A 2:1

1. FC Chelsea 16 120:22 30
2. Kamerun 16 48:36 20
3. Mates 16 66:64 20
4. FC Koulaři 16 63:62 19
5. Ajax Pivodam 16 65:55 18
6. BZ Stavotechnik 16 43:37 18
7. KMK Haná 16 58:54 18
8. M-Contakt 16 52:60 16
9. Miami Beach 16 41:58 15
10. Bažanti 16 39:62 15
11. MK Chelsea 16 61:67 13
12. Geoboys 16 36:53 9
13. El.Otáhal A 16 37:60 9
14. Foerstrova 16 28:67 4

4.liga A
FC Kanonýři – AC Hodolany 5:1
Hurikán VB – Mlha team 6:6
Inv.Bukovany – Draci 2:5
Atl.Přáslavice – SK Mrsklesy 2:2
Přáslavští lvi – D.Bystrovany 2:0
Roko Samotišky – Koliba Bukovany 1:3
Arktic Ol. – Erena 9:3

1. Hurikán VB 16 104:33 31
2. Draci 16 98:37 26
3. Arktic Ol. 16 100:40 25
4. Mlha team 16 94:57 24
5. Erena 16 82:48 20
6. FC Kanonýři 16 75:56 17
7. SK Mrsklesy 16 71:55 17
8. Inv.Bukovany 16 37:70 14
9. Atl.Přáslavice 16 43:2 13
10. Přáslavští lvi 16 34:68 9
11. D.Bystrovany 16 38:90 9
12. AC Hodolany 16 33:88 8
13. Roko Samotišky 16 44:66 6
14. Koliba Bukovany 16 22:115 5

4.liga B
Dektrade – SK Véska 5:1
Buldogs Pňovice – Zora club 4:2
Dř.Pňovice – Plantoši 3:2
KZT Štěpánov – Meta Pohořany 0:4
Leaders – Barbar 8:5
Blues rock – Sokol Unčovice 1:2

1. Meta Pohořany 16 74:34 25
2. Dř.Pňovice 16 63:36 23
3. NTP 15 41:28 20
4. Zora club 16 58:35 19
5. Leaders 16 60:63 17
6. Buldogs Pňovice 16 47:52 17
7. Blues rock 16 64:50 16
8. Dektrade 16 35:49 11
9. Plantoši 16 47:44 10
10. Sokol Unčovice 16 34:40 10
11. Barbar 16 45:64 9
12. SK Véska 16 36:85 7
13. KZT Štěpánov 15 18:42 6

Fotogalerie: Blues rock – Sokol Unčovice 1:2

no images were found

4.liga C
Boca Senior – OSŽ Commando 0:2
KMK Loco – Red Devils 4:0
OKL team – Hop-trop 6:1
Kaprodrom klub – FC 1970 Bubeník 2:4
Dalkia ČR – Real teMko 4:3
Herna Sigma HBL – FC Šviháci 6:9
FC Broky – SK Holice 3:3

1. FC Šviháci 16 81:39 28
2. SK Holice 16 63:28 25
3. Herna Sigma HBL 16 81:50 22
4. Boca Senior 16 67:37 22
5. FC Broky 16 63:42 22
6. Kaprodrom klub 16 70:47 21
7. FC 1970 Bubeník 16 56:53 17
8. Red Devils 16 38:48 11
9. Dalkia ČR 16 2:70 11
10. Real teMko 16 44:71 11
11. KMK Loco 16 51:68 10
12. OKL team 16 54:8 10
13. Hop-trop 16 28:71 7
14. OSŽ Commando 16 38:84 7

4.liga D
ÚMO – United Players 1:11
Stuzam Ol. – Second Wave 4:2
AC Jojo – FC IJZ 0:10
1.FC Press – Ar.Loučany B 4:2
Šm.Senice – FC Tripol 7:4
Sokol Olšany – FC Rataje 1:5
SK Slatinky – Escuadra 1:5

1. Escuadra 16 93:27 27
2. FC Rataje 16 67:35 25
3. FC IJZ 16 55:34 24
4. United Players 16 69:33 23
5. Ar.Loučany B 16 54:40 21
6. FC Tripol 16 53:58 17
7. 1.FC Press 16 70:64 15
8. Šm.Senice 16 49:48 14
9. Sokol Olšany 16 51:59 14
10. Stuzam Ol. 16 44:67 13
11. Second Wave 16 48:62 11
12. SK Slatinky 16 35:64 8
13. ÚMO 16 32:61 8
14. AC Jojo 16 22:90 4

4.liga E
Rychlá rota – Sokol Skrbeň 2:5
Sokol Náklo – F1 U Slávka 6:6
FC Vikingové – Sokol Křelov A 2:3
Sokol Křelov B – Řetězy Ol. 5:6
Real Lazar – AC Karasov 4:2
Hodolany J. – 1.FC Skrbeň 5:4
AC Rapid – Naschrot 4:4

1. Real Lazar 16 87:45 26
2. Rychlá rota 16 64:29 26
3. Sokol Křelov A 16 65:33 24
4. FC Vikingové 16 53:43 18
5. Řetězy Ol. 16 44:40 17
6. Sokol Skrbeň 16 60:56 17
7. Sokol Náklo 16 68:71 17
8. F1 U Slávka 16 51:45 15
9. Naschrot 16 64:64 15
10. AC Rapid 16 52:50 14
11. Hodolany J. 16 39:65 11
12. Sokol Křelov B 16 50:86 11
13. 1.FC Skrbeň 16 38:70 8
14. AC Karasov 16 33:71 5

Fotogalerie: Sokol Křelov B – Řetězy Ol. 5:6

no images were found

4.liga F
FC Alcatraz – El.Otáhal B 3:7
PSB 2010 – MK Jívová 3:3
Hugo Boss – FC Hattrick 3:0
Black stuff – Mod.hv. Litovel 6:3
Marastd – FC Lyons 1:8
Kenny juniors – Hejč.berani 2:6

1. PSB 2010 16 98:23 28
2. FC Lyons 16 76:32 24
3. El.Otáhal B 16 58:33 21
4. Hugo Boss 16 57:47 18
5. Marastd 16 49:63 16
6. Kenny juniors 16 50:50 15
7. MK Jívová 16 47:43 14
8. Hejč.berani 16 33:57 14
9. Black stuff 16 45:55 11
10. Mod.hv. Litovel 16 39:54 10
11. FC Hattrick 16 40:70 9
12. FC Štok 16 27:61 7
13. FC Alcatraz 16 28:59 5

4.liga G
FC Redsiro – P.balet 99 3:2
HC Istegum box – Odra 2:2
FK Krčmaň 97 – KAF Přestavlky 6:2
FOFO tribuna – FC Denison Ol. 2:0
FC Braník – FC Partyzán 0:3
DHL Olomouc – FC ZRTV loko 3:3

1. FC Redsiro 16 76:37 25
2. FK Krčmaň 97 16 77:22 23
3. DHL Olomouc 16 49:35 23
4. FC ZRTV loko 16 44:39 21
5. Slzna Černovír 16 67:53 17
6. FOFO tribuna 16 51:49 15
7. FC Partyzán 16 43:66 14
8. FC Braník 16 38:47 11
9. Odra 16 40:53 11
10. HC Istegum box 16 29:45 11
11. P.balet 99 16 39:46 10
12. KAF Přestavlky 16 29:51 9
13. FC Denison Ol. 16 20:59 2

Okomentuj jako první článek "Výsledky, tabulky a fotky ze třetího jarního kola"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE