Začíná předprodej na utkání Česko – Kanada

Česká fotbalová reprezentace hraje v pátek 15. listopadu na Andrově stadionu přípravný zápas proti Kanadě. Utkání začíná v 17.00, předprodej startuje v sobotu 2. listopadu.

Termíny předprodeje

Lístky na přípravný zápas reprezentace budou v prodeji za 100 korun (nekryté sezení) a 150 korun (kryté sezení). Přednostní právo nákupu mají držitelé permanentek SK Sigma Olomouc. Pro ty je připraven předprodej v klubové prodejně Fanshop na Andrově stadionu v sobotu 2. listopadu od 9 do 12 hodin a potom ještě v pondělí 4. listopadu od 10 do 17.00, maximálně pět lístků na osobu (pozn. vaše stálé místo ovšem garantovat nemůžeme). Volný prodej začíná v úterý 5. listopadu, bude to v pokladně hned vedle Fanshopu od 11 do 17.00.

Školní a fotbalová mládež na sever zdarma

Tribuna sever bude vyčleněna pro mládež, vstup zdarma budou mít organizované skupiny základní a středních škol, také mládežnických týmů fotbalových klubů. Žádosti škol a fotbalových klubů o lístky na reprezentační utkání Česká republika vs. Kanada můžete posílat již nyní na email repre@sigmafotbal.cz. Do předmětu emailu uveďte školu nebo oddíl, počet vstupenek, nezapomeňte napsat kontaktní osobu, která si lístky vyzvedne. Na deset dětí přísluší jedna dospělá osoba.

Předprodej na utkání SK Sigma vs. Sparta

V plném proudu je také předprodej na utkání SK Sigma Olomouc versus Sparta Praha. To se bude hrát v neděli 10. listopadu od 19.00. Lístky za obvyklé ceny dostanete v klubové prodejně Fanshop (otevřeno Po – Pá 10 – 17.00, So 9 – 12.00).

Okomentuj jako první článek "Začíná předprodej na utkání Česko – Kanada"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..