Živě: do Přerova přijedou mistryně

Sledujte přímá přenos utkání, ve kterém se představí mimo jiné český mistr i se svou novou posilou – krásnou Chorvatkou Sanjou Popovič. Zápas mezi Přerovem a Prostějovem je na programu od 18 hodin. Komentovaný přenos Přerovské internetové televize začíná o pět minut dříve.

Přerovská internetová televize je jediná amatérská televize, vysílající živě sportovní události v Přerovském a Olomouckém regionu. Tým PiTV se začal formovat na začátku dubna letošního roku. Od té doby mohli diváci zhlédnout komentované přenosy z ženské extraligy ve volejbale, tenisového Zubr Cupu, fotbalové MSFL a také dvě přátelská utkání z ledního hokeje. Za cíl si dáváme přiblížit fanouškům zápasy, které nepřenáší žádné další televize a doplnit je o originální komentář. Jako průkopníci v oblasti amatérského streamingu si musíme prošlápávat cestičku, a proto není obrazová kvalita vždy na nejvyšší úrovni, avšak pracujeme na tom a snažíme se ve všech směrech přenosy zlepšovat. Věříme, že nepohrdnete možností sledovat váš oblíbený tým živě na našem odkazu a pobavíte se našim komentářem.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Živě: do Přerova přijedou mistryně"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..